17:30
17:30
17:30

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC KOMETA BRNO

PK5: VIT – KOM 1:3: Vítkovičtí vypili kalich hořkosti do dna. Postup slaví Kometa Foto: Petr Kotala Rychle inkasovaný gól, zranění brankářské jedničky. K tomu pouze jeden vstřelený gól, na druhé straně soupeř, který dokázal i využít přesilovou hru.… Pokračovat ve čtení
-

PK2: VIT – KOM 2:1: Vítkovice i podruhé doma úspěšné. Dominovala obětavost a týmovost Vítkovice na vlastním ledě přetlačily i ve druhém utkání předkola Kometu Brno a zatímco samy jsou krůček od postupu, Jihomoravský celek je na hraně.… Pokračovat ve čtení
-

PK1: VIT – KOM 2:1 PP: Vítkovice o krok napřed. Prodloužení jen 16 sekund   Foto: Petr Kotala První zápas série Předkola Generali Česká pojišťovna play off TELH mezi Vítkovicemi a Kometou se stal kořistí domácích Ostravanů.… Pokračovat ve čtení
-
v prodloužení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC DYNAMO PARDUBICE

VIT – PCE 5:3: Dvakrát dva slepené góly a první úspěch nad Dynamem Vítkovice v domácím prostředí přehrály Pardubice opět díky produktivitě. Ostravané zapsali první triumf nad Dynamem právě včas.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav

VIT – MBL 3:2: I napočtvrté skalp Bruslařů Čtvrtá výhra nad Mladou Boleslaví v sezoně a čtvrtá výhra v řadě v aktuální formě. Vítkovice pokračovaly ve výborných výkonech i v úterý.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

VIT – KVA 5:2: Energetiky rozstřílela první formace Vítkovice zkompletovaly vítězný víkend skalpem Karlových Varů. Výhra se zrodila v tříbrankové první třetině a stála na skvělém produktivním výkonu první útočné formace Ostravanů.… Pokračovat ve čtení