HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

VIT – KVA 8:2: VÍTKOVICE SE ZACHRÁNILY, udržení potvrdily kanonádou proti Varům Strašáka sestupu Vítkovice zažehnaly! Dvě kola před koncem základní části potvrdili svěřenci trenéra Mojmíra Trličíka tříbodovým ziskem setrvání v nejvyšší soutěži i pro další sezonu bez ohledu na výsledky ostatních.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav

VIT – MBL 2:3 SN: Proti Boleslavi alespoň bod, nájezdy vyšly lépe hostům Tři kola před koncem základní části mají Vítkovice náskok na sestupovou příčku šest bodů.… Pokračovat ve čtení
-
samostatné nájezdy

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ŠKODA PLZEŇ

VIT – PLZ 3:1: Černá série skončila v pravou chvíli Zatímco plzeňská šňůra venkovních nezdarů tím pokračovala, Vítkovice ukončily více než rok trvající černou sérii proti Plzni a do záchranářských bojů si připsali velmi cenné tři body.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC DYNAMO PARDUBICE

VIT – PCE 3:5: Vítkovický únik se nezdařil, Dynamo rozhodlo zdvojenou přesilovkou Vítkovický pokus o odpoutání se od spodních příček v přímém boji s posledními Pardubicemi nevyšel.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno

VIT – KLA 3:0: Vítkovice vynulovaly Jágrovo Kladno, slaví počtvrté v řadě Téměř vyprodaná OSTRAVAR ARÉNA aplaudovala vítkovickým borcům ve stoje. Zasloužili si to. Ostravané postavili svůj výkon na výborném brankáři Svobodovi, solidní obraně a přidali tolik potřebné góly.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín

VIT – ZLN 1:0: Infarktový večer v Ostravě, tři body sklepl Bukarts Bojovali, dřeli, makali a tentokrát za to dostali vytouženou odměnu. Vítkovičtí hokejisté na ostravském ledě přetlačili v dramatické bitvě Zlín.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

VIT – MHK 1:4: Potřetí už Vítkovice Hradec nepřetlačily Opět otevřely skóre zápasu, opět měly dostatek vyložených šancí, ale bohužel opět zůstalo u jedné trefy. Vítkovice na domácí půdě nestačily na Hradec Králové, který otočil vývoj utkání ve svůj prospěch dvěma přesilovkovými trefami během 86 vteřin.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec

VIT – LIB 3:7: Bílí Tygři rozcupovali Vítkovice během čtyř minut První třetina tomu nenasvědčovala, Vítkovice vedly jako první, měly vyloženější šanci, trefili tři tyče. Pak stačily vedoucímu celku extraligové tabulky necelé čtyři minuty a z remízy 1:1 byl stav 1:5.… Pokračovat ve čtení
-

VIT – KVA 0:3: Vítkovice propadly v koncovce, radují se opět Vary Také ve třetím vzájemném duelu se radovali hokejisté Karlových Varů na úkor Vítkovic. Na ostravském ledě jim byli domácí mnohem vyrovnanějším soupeřem, jenže doplatili na nepřesnou koncovku.… Pokračovat ve čtení
-

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov

VIT – LIT 5:3: Vítězný návrat do domácího prostředí Nebyl to snadný zápas, Litvínov mohl po první třetině výrazně vést, jenže Vítkovice v prvním domácím zápase po měsíci dokázaly jednak odolat tlaku soupeře a následně samy převzít otěže zápasu.… Pokračovat ve čtení