18:30
0:00

HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA

PLAY OFF SPA – VIT 1:5: Vítkovice druhým mečbolem zlomily Spartu a postupují Dokázali, že patří mezi osm nejlepších! Vítkovice ve čtvrtém utkání předkola play off proti Spartě neponechaly nic náhodě a soustředěným a důsledným výkonem si došly pro výhru 5:1.… Pokračovat ve čtení
-

PLAY OFF SPA – VIT 4:3: Těsná výhra udržela Spartu ve hře Rudá mašina na svém ledě zabrala. Vítkovické přerušení venkovní černé série se bude muset minimálně o den odložit.… Pokračovat ve čtení
-

Vítkovičtí hokejisté poprvé v letošní sezoně padly se Spartou. Na ledě pražského celku se prali nejen se soupeřem, ale také s absencemi ze zdravotních důvodů. Utkání bylo obrovsky vyrovnané, rudí upravili vedení do jednoznačnějšího stavu až dvěma góly do prázdné brány při power play modro-bílých.… Pokračovat ve čtení
-

SPA – VIT 1:4: Lídr sražen, Vítkovice na ledě Sparty suverénní Tak tohle se Vítkovicím opravdu povedlo. Navzdory doznívající viróze si Ostravané vyšlápli na vedoucí Spartu, dokonce na jejím ledě.… Pokračovat ve čtení
-

HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA 3:2 (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0) Branky: 7. Rousek, 50. T. Jandus (Pšenička), 64. Rousek (T. Jandus) – 5.… Pokračovat ve čtení
-
v prodloužení

SPA – VIT 4:3 SN: Utkání poznamenané technickou pauzou zlomila v nájezdech Sparta Vítkovičtí hokejisté sahali v Praze po osmé výhře nad Spartou v řadě, jenže i vinou 40-minutové přestávky při problémech s ledovou plochou v O2 Aréně o slibný náskok přišli.… Pokračovat ve čtení
-
samostatné nájezdy

SPA – VIT 2:4: Vítkovice čtvrtou výhrou v řadě vyrabovaly Spartu Čtvrtá výhra v řadě a celkově šestý triumf nad Spartou za sebou! Vítkovičtí úřadovali i v Praze a v dohrávce 16.… Pokračovat ve čtení