18:00

Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA

LIB – VIT 4:0: Pod Ještědem vládli domácí Liberec na svém ledě potvrdil výbornou formu. Vítkovičtí bohužel od začátku zaostávali a prakticky po dvanácti minutách bylo rozhodnuto, když se domácí dostali do dvoubrankového vedení.… Pokračovat ve čtení
-

LIB – VIT 1:4: Vítkovice ustály tlak, ukázaly produktivitu a slaví tři body Ani dominance Liberce v první polovině zápasu, ani dvě a půl minuty oslabení tří proti pěti nakonec Vítkovice o tři body z ledu vicemistra nepřipravily.… Pokračovat ve čtení
-

LIB – VIT 2:1: Bílí Tygři shrábli všechny body v samotném závěru   Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.… Pokračovat ve čtení
-

TJ Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Branky: 22. Průžek (Šír), 25. Nezbeda (Juščák, Turský) – 26. Toman (Baláž, Ficek). Rozhodčí: Barek, Veselý – Kajínek, Zavřel.… Pokračovat ve čtení