Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

MHK – VIT 3:1: Vítězná série skončila v Hradci Královehradecký Mountfield byl i potřetí v této sezoně nad síly Vítkovic. Ostravané po čtyřech výhrách v řadě padli, na východě Čech sehráli po většinu zápasu vyrovnanou partii, domácí ale byli efektivnější a na rozdíl od hostů dokázali využít i přesilovou hru.… Pokračovat ve čtení
-

MHK – VIT 4:1: Nejprve vedení, pak obrat vedoucího Hradce Vítkovičtí hokejisté začali na ledě Hradce dobře, ustáli tlak první třetiny, otevřeli skóre ve druhé, ale přesto jejich snažení nepřineslo jediný bod.… Pokračovat ve čtení
-
17:00

MHK – VIT 4:0: Hradec se rozstřílel ve druhé třetině, tím rozhodl V přímém souboji si druhé místo v tabulce vzal Mountfield HK zpět. Vítkovičtí v Hradci neskórovali. Domácí si vybudovali potřebný třígólový náskok ve druhé třetině a pak už jen kontrolovali vývoj utkání.… Pokračovat ve čtení
-

Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA 7:1 (2:1, 0:0, 5:0) Branky: 5. Hašek (Pohl), 7. Poppel (Hnik, Chalupa), 43. Pohl (Dvořák, Šedivý), 45. Mašín (Pohl), 48.… Pokračovat ve čtení
-

MHK – VIT 2:0: I v Hradci bez bodu Vítkovičtí hokejisté si připsali čtvrtou porážku v řadě. Ani na ledě Hradce Králové nedokázali bodovat. Mountfield se dostal na koně hned v úvodu utkání a po celou dobu držel otěže pevně v rukou.… Pokračovat ve čtení