Mikulášský trojboj v úterý od 17:00 na Skalce

Před rokem se z výhry v netradičním souboji radovali vítkovičtí hokejisté. Fotbalisté Baníku ale chtějí revanš. Atraktivní Mikulášský trojboj opět láká fanoušky do Skalka Family Parku. V úterý 3. prosince od 17 hodin.

Loni se Skalka Family Park stal dějištěm netradičního Mikulášského trojboje. Ve třech rozličných disciplínách na ledu si to mezi sebou rozdali hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA a fotbalisté FC Baník Ostrava. Střelba na branku – v obráceném gardu, tedy fotbalisté střelou hokejkou a hokejisté kopem, obdoba curlingu a nakonec zjednodušená verze biatlonu. Bylo to těsné, ale přece jen ledová aréna – kluziště Skalka Family Parku – byla bližší hokejistům, kteří nakonec celkový souboj vyhráli.

Fotbalisté Baníku ale porážku v přátelském duelu ani za rok nepřekousli a chtějí odvetu. Vítkovičtí výzvu přijímají a po roce se opět vybraní hráči proti sobě postaví. Vítkovické barvy budou hájit Jan Výtisk, Miroslav Svoboda, Ondřej Roman, Rastislav Dej, Patrik Zdráhal, Šimon Stránský a Dominik Lakatoš. Jaký výběr proti nim postaví kapitán Baníku Martin Fillo?

Fandové obou celků samozřejmě mohou a vlastně i musejí být při tom. V úterý 3. prosince, opět ve Skalka Family Parku Ostrava. K dopravě na místo lze využít i kyvadlovou dopravu z konečné stanice tramvají Vřesinská. Mikulášský trojboj na Skalce začíná v 17:00 hodin a kromě hráčů A-týmů se do něj zapojí i fotbalová a hokejová mládež.

Poděkování za uskutečnění netradičního souboje míří nejen do Skalka Family Parku a společnosti Ridera, ale také partnerům – Crosscafe, Manner a Coca Cola.