Jména permanentkářů na dresech vánočního derby! SBĚR JMEN KONČÍ V PÁTEK

Poděkování za důvěru a podporu i na dálku. HC VÍTKOVICE RIDERA se rozhodl veřejně vyjádřit dík a respekt všem nejvěrnějším fanouškům a majitelům permic na sezonu, ve které zatím diváci zůstávají mimo stadiony. Ostravané připravují speciální sadu dresů, na kterých budou jména všech letošních permanentkářů a odehrají v nich vánoční derby s Třincem. Dresy následně půjdou do aukce a výtěžek z ní budě věnován na boj proti koronaviru. Sběr jmen permanentkářů končí v pátek 27. listopadu ve 23:59 hodin! Nepropásněte svou šanci!

Hokejové Vítkovice chystají velké veřejné poděkování všem, kteří si i před letošní dosti nejistou sezonou zakoupili permice a dali tím svému klubu jasně najevo, že mu věří a podporují jej. Modro-bílí se rozhodli umístit jména všech permanentkářů na speciální sadu hráčských dresů, ve které aktuální extraligový tým nastoupí ve vánočním derby 26. prosince doma proti Třinci.

„Chtěli jsme veřejně a viditelně vyjádřit dík a respekt všem našim věrným fanouškům, kteří projevili důvěru v náš tým a v náš klub už před sezonou a za nemalou částku si pořídili permanentku i v době, kdy nebylo úplně jisté, za jakých okolností se diváci dostanou do arén. Když nemůžou být naši věrní fandové s námi na tribunách, budou alespoň na našich dresech v tom nejatraktivnějším zápase, který nás letos čeká – ve vánočním derby s Třincem,“ říká výkonný ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

!Sběr jmen končí v pátek 27. 11., 23:59!

Sběr jmen permanentkářů na speciální dres končí v pátek 27. listopadu ve 23:59 hodin. Do té doby je možné stále jména zasílat e-mailem (návod níže). Poté budou došlá jména zpracována graficky do podoby dresu a samotné dresy budou v průběhu prvního prosincového týdne vyrobeny tak, aby byly A-mužstvu HC VÍTKOVICE RIDERA včas k dispozici na utkání 26. prosince proti Třinci.

Jste permanentkář a chcete mít své jméno na speciálním dresu?

Ochrana osobních údajů nedovoluje HC VÍTKOVICE RIDERA umístit jména permanentkářů na speciální dresy bez svolení daných osob. Proto prosíme všechny permanentkáře, kteří mají zájem mít své jméno na speciálních dresech pro vánoční derby s Třincem, aby se ozvali na e-mail klub@hc-vitkovice.cz

1. do předmětu napište: Speciální dresy – permanentkáři
  2. do těla e-mailu napište: číslo své permice, sektor, řadu a místo, na které je permice vydána
  3. do těla e-mailu napište: Jméno, případně přezdívku, které chcete, aby bylo zveřejněno na dresu (například: Vilém Rokyta, nebo Vilém Zakladatel Rokyta, nebo Zakladatel1928). Podoba jména je čistě na vás (Pozn.: na dres nebudou umístěna jména obsahující vulgární či urážlivé výrazy či texty, které viditelně nejsou jméno ani přezdívka)

Pozn.: zasláním e-mailu s výše uvedenými informacemi dává permanentkář svolení s tím, aby jeho jméno bylo uvedeno na speciální sadě dresů HC VÍTKOVICE RIDERA bez nároku na jakoukoli finanční nebo jinou odměnu či kompenzaci za užití jména na dresu.

Hrané dresy půjdou do aukce na pomoc s bojem proti COVID-19

Celá akce bude mít i dobročinný přesah. Sada dresů se jmény permanentkářů a s vlastnoručními podpisy daných hráčů půjde po utkání do aukce, jejíž výtěžek pak vítkovický klub věnuje na podporu boje proti koronaviru. „Chceme tímto projektem nejen poděkovat našim věrným fanouškům, ale zároveň i pomoci v této těžké době těm, kteří svádějí boj s tím, co nás všechny momentálně nejvíce omezuje a nedovoluje nám žít tak, jak jsme byli až doposud zvyklí,“ líčí Petr Handl s tím, že konkrétní organizace či účel, na který finance z aukce připadnou, bude brzy vybrán.

K dispozici budou i speciální fandresy

Mít doma hraný speciální dres s podpisem hráče je samozřejmě velká čest. Na druhou stranu ve Fanshopu HC Vítkovice bude v prodeji na objednávku rovněž verze fandres, samozřejmě také se všemi jmény permanentkářů a navíc s možností personalizace dresu (vlastní číslo a jméno místo jména hráče).