Jako na „Pavilonu“. Vítkovice se představí pod otevřeným nebem

Na doby hokejového pravěku a středověku zavzpomínají hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL při pátečním „OPEN AIR“ na Masarykově náměstí v Ostravě. Jedinečnou vítkovickou exhibici pod otevřeným nebem můžete vidět na vánočním kluzišti Sareza na Masarykově náměstí. Následuje i autogramiáda v restauraci KFC.

Před rokem se vítkovičtí hokejisté poprvé představili na ledě pod otevřeným nebem na centrálním ostravském náměstí a fandové byli nadšení. Proto letos HC VÍTKOVICE STEEL společně se společností SAREZA uspořádaly reprízu této akce.

Dnešní hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL tak dají vzpomenout na slavná léta, kdy vítkovický klub hrával na starém Pavilonu v sadu Jožky Jabůrkové také bez střechy nad hlavou.

Vítkovického OPEN AIR 2011 se zúčastní šest hráčů základní sestavy A-mužstva HC VÍTKOVICE STEEL, kteří proti sobě sehrají exhibiční duel. Pro fanoušky je připravena řada soutěží o ceny HC VÍTKOVICE STEEL.

Po exhibičním utkání pod otevřeným nebem přijde na řadu autogramiáda, která se odehraje v restauraci KFC na Masarykově náměstí.

HC VÍTKOVICE STEEL OPEN AIR 2011 začíná na Masarykově náměstí v Ostravě v pátek v 18:30.

A kdo bude hrát? Za tým „modrých“ nastoupí Jan Káňa, Ondrej Šedivý a Ctirad Ovčačík. Za tým „bílých“ nastoupí Nathan Walker, Roman Szturc a Tomáš Kudělka.