INFO: V neděli na zápas s Plzní max 1 000 diváků – rezervace pro permanentkáře

Aktuální vládní nařízení dle opatření proti šíření COVID-19 nově povoluje pouze maximálně 1 000 diváků na akci konané ve vnitřních prostorách – tedy i na hokeji. Vítkovice čeká v neděli první domácí extraligové utkání. Kapacita OSTRAVAR ARÉNY je tak snížena na tisíc diváků, permanentkářů – ti si musejí své místo na utkání rezervovat online. Rezervační systém bude spuštěn v pátek 2. 10. v 10:00.

Momentálně je stále v platnosti opatření, podle kterého smí na hokejové utkání bez ohledu na velikost haly maximálně jen 1 000 diváků a to do hlediště na sezení rozděleného na dva sektory po 500 divácích. Z toho logicky vyplývá, že maximální možná využitelná kapacita OSTRAVAR ARÉNY na nedělní utkání Vítkovic s Plzní je jen 1 000.

Vítkovickému hokejovému klubu se podařilo dojednat s partnery, že celá kapacita 1 000 míst bude uvolněna pro majitele zakoupených permanentních vstupenek (modrá barva). To znamená, že se dostane téměř na všechny fanoušky, kteří si permanentku zakoupili. Přesto bohužel omezená kapacita 1 000 míst není dostačující, aby se na zápas dostali úplně všichni permanentkáři.

Z toho důvodu se vítkovický klub vrací – minimálně pro utkání s Plzní (4. 10. 2020) – k systému bezplatné online rezervace místa pro majitele zakoupených permanentek. Rezervace se provádí prostřednictvím serveru Ticketportal.cz. Rezervace probíhá dle zásady 1 permanentka – 1 místo v hledišti.

Rezervace míst pro permanentkáře je zcela bezplatná. Po rezervaci obdrží permanentkář na svůj uvedený e-mail danou vstupenku na zápas – vstupenku je nutno si vytisknout, popřípadě mít ji staženou do svého mobilního telefonu. Jen na základě vstupenky z rezervace bude divák vpuštěn do haly, vstupenka je v tomto případě nadřazená permici (permice samostatná ke vstupu do arény neopravňuje).

Rezervační systém na utkání s Plzní (4. 10. 2020) pro permanentkáře bude spuštěn v pátek 2. října v 10:00 hodin.

Zápasové vstupenky pro „nepermanentkáře“ se prodávat nebudou.

REZERVACE PRO PERMANENTKÁŘE
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ŠKODA PLZEŇ
4. 10., 16:00

Rozdělení arény a vstupy

OSTRAVAR ARÉNA musí být rozdělena do dvou sektorů s maximální kapacitou 500 míst. Každý sektor musí mít vlastní vstup, stánek s občerstvením a sociálním zařízením.

Pro zjednodušení budou zpřístupněny všechny sektory A, D, R a B. Uzavřeny zůstanou sektory C za bránou – k sezení tak bude možné využít téměř všechna místa v aréně (samozřejmě s výjimkou uzavřených sektorů C1 a C2)

VSTUPY – otevřeny budou všechny tři hlavní vstupy do OSTRAVAR ARÉNY:

• vstup od ulice Ruská: pro sektory A (1-5), D (1-4), R1, R4 + vozíčkáři
  • vstup od ulice Závodní (hlavní vstup): pro sektory B (1-8), R2, R3
  • vstup od hotelu Clarion: alternativní vstup pro sektory A (1-5), D (1-4), R1, R4

Rezervace míst pro permanentkáře

V síti Ticketportal.cz od pátku 2. 10. 10:00 hodin

Rezervace je zcela bezplatná!

Na jednu kartu lze rezervovat jen jedno místo. Při větším počtu rezervací na více karet je v systému potřeba každou rezervaci uskutečnit samostatně.

PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY: Ačkoli se HC VÍTKOVICE RIDERA snaží o to, aby rezervační systém byl zcela bezchybný, může v některých jednotlivých případech nastat problém s registrací čísla permanentky – v případě, že se vám objeví informace o neplatném kódu či neplatném čísle, obraťte se prosím na mail lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz

Vstupenku z rezervace je nutno si vytisknout, případně mít staženou do mobilního telefonu, jen na jejím základě bude divák vpuštěn do haly. Vstupenka je nadřazena permanentce.

HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo změnit výše zmíněné na základě případné úpravy vládních nařízení

Vozíčkáři

• maximální kapacita je 20 vozíčkářů (ke každému maximálně 1 osoba doprovod). Vozíčkáři mají vstup na utkání zdarma, stejně jako maximálně 1 osoba doprovodu. Plošina pro vozíčkáře je umístěna pod sektorem B8, přístup do haly pro vozíčkáře je vchodem z ulice Ruská.

Děti

• vzhledem k omezené kapacitě nemají děti vstup na utkání zdarma – vstup mají pouze na základě online rezervace prostřednictvím permice (viz rezervace pro permanentkáře).

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN ŘÍDIT SE PLATNÝMI NAŘÍZENÍMI KHS OSTRAVA A DODRŽOVAT V NICH ZMÍNĚNÁ PRAVIDLA V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI PROTI ŠÍŘENÍ COVID-19

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK JE PO CELOU DOBU POBYTU V ARÉNĚ POVINEN MÍT NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN KE VSTUPU DO OSTRAVAR ARÉNY VYUŽÍT VSTUPU, KTERÝ JE URČEN PRO JEHO DANÝ SEKTOR

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY BERE NA VĚDOMÍ, ŽE JE ZAKÁZANO PŘECHÁZET MEZI JEDNOTLIVÝMI SEKTORY