Hokejisté přijali výzvu fanoušků. Pátek okoření florbalová exhibice

Vítkovice s Vítkovicemi proti Vítkovicím a za Vítkovice. Připadá vám to zvláštní? Přesně v tomto duchu se ale v pátek odehraje florbalová exhibice mezi hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA a fanoušky ze sektoru C2, doplněnými o mistry florbalové extraligy z 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Reprezentační pauza s sebou rozhodně nepřínáší volný pátek. Naopak. Hokejisté Vítkovic přijali přátelskou výzvu svých nejvěrnějších fanoušků a zahrají si s nimi regulérní florbalovou exhibici. Místem střetnutí bude domov aktuálních mistrů florbalové extraligy, 1. SC TEMPISH Vítkovice, sportovní hala Dubina v Ostravě-Dubině.

Proti sobě se postaví výběr extraligového týmu a družstvo sestavené z fanoušků a doplněné o hráče mistrovských florbalových Vítkovic. To vše na otevřené scéně a se vstupem zdarma. Hrát se bude 3x 15 minut a po utkání bude následovat autogramiáda hráčů obou týmů.

Florbalová exhibice mezi hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA a fanoušky ze sektoru C2, doplněnými o florbalisty 1. SC TEMPISH Vítkovice se odehraje v pátek 8. listopadu od 17:30 hodin na ploše Sportovní haly Dubina v Ostravě-Dubině. Vstup je zdarma a všichni fandové Vítkovic jsou srdečně zváni.