Hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL na VI. Dni onkologických dětí (FOTOGALERIE)

Hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL Rostislav Olesz, Stanislav Balán a Roman Szturc svou účastí podpořili už 6. ročník společné akce Hitrádia Orion aFakultní nemocnice Ostrava Den onkologických dětí.

Už pošesté se v ostravském hotelu Park Inn sešly rodiny s dětmi s onkologickou diagnózou, aby alespoň na pár chvil zapomněly na své každodenní starosti. K rozptýlení myšlenek jim už šest let pomáhá společná akce Hitrádia Orion a Fakultní nemocnice Ostrava s názvem Den onkologických dětí. Její duch je velice jednoduchý – zatímco maminky se mohou svěřit do rukou kosmetiček, kadeřníků nebo v poklidu, ať už ve wellness, nebo jen tak při poslechu pohodové hudby relaxovat, tatínci a děti se účastní bohatého programu s řadou her a vystoupení, jehož součástí je už několik let také návštěva extraligových hokejistů. Letos na akci zavítal kompletní první útok Vítkovic ve složení Rostislav Olesz – Stanislav Balán – Roman Szturc. Hráči se dětem nejen podepisovali a fotili se s nimi, ale také si společně zahráli stolní fotbálek nebo vyzkoušeli zajímavé a efektní experimenty.

Foto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEELFoto: HC VÍTKOVICE STEEL