GRATULUJEME: Vítkovický odchovanec Lukáš Klok vyhrál finský titul

Foto: Lukko Rauma

Mistrem Finska se pro sezonu 2020/2021 stal celek Lukko Rauma. Jeho žluto-modrý dres obléká také vítkovický odchovanec Lukáš Klok. Mateřský celek se připojuje ke gratulacím!

Lukáš Klok se stal v úterý finským šampionem. Vítkovický odchovanec měl v dresu mistrovského Lukko Rauma jednu z klíčových rolí, v průměru hrál kolem 23 minut za zápas, z pozice obránce přispěl v 10 zápasech play off 4 kanadskými body (1+3), v základní části odehrál 46 zápasů, nasbíral 21 bodů za 3 góly a 18 asistencí.

„Rád bych touto cestou pogratuloval Lukáši Klokovi k jeho velkému úspěchu, kterým mistrovský titul ve Finsku je. Jménem Vítkovic – jeho mateřského klubu – i jménem svým Lukáši blahopřeji a přeji hodně štěstí a úspěchů do budoucna,“ vzkazuje sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček, který sám v minulosti nejvyšší finskou soutěž hrál.