Fanshop vás vybaví na léto ve vítkovických barvách

I během léta můžete ukázat, který tým vládne vašemu srdci. Vítkovický Fanshop vás vybaví na vše, co vás během přicházejících teplých měsíců čeká. A jako vždy, i tentokrát si k tomu připravil několik překvapení.

Dárek až k vašim dveřím

Nezapomeňte do poznámky objednávky dopsat druh a velikost vámi vybraného trička.

Nenechte se zmást. Kamenná prodejna fanshopu je dočasně na pár týdnů uzavřena, ale nabídka e-shopu nabírá na obrátkách. A také vám všechny vaše nákupy nad 299 Kč doveze přepravní společnost až k vašim dveřím zcela zdarma.

A z čeho vybírat? Třeba ze speciální akce mikiny na zip, ke které pouze tento týden dostanete tričko s hokejkami nebo helmou jako dárek zcela zdarma.

Letní radovánky začínají u nás

Jste vášnivý cyklista, vyrážíte do přírody nebo už se nemůžete dočkat dovolené u vody? Slaďte vaši výbavu do těch správných barev. V nabídce aktuálně najdete cyklodresy, stahovací vaky na záda, tašky přes rameno, ale i brýle, žabky, osušku a ručník. A nezapomínáme ani na milovníky grilování – v zástěře a s chňapkami ve vítkovických barvách dosáhnete toho pravého kulinářského zážitku.

Není žádná diskuze o to, že léto bude hezčí ve vítkovické kšiltovce, tričku nebo mikině. V nabídce krom pánské a dámské kolekce najdete nově i baby výbavu, pro nejmenší fanoušky.

Užijte si léto nejen u vodě, lese nebo třeba na kole, ale i s vítkovickým fanshopem. A nezapomeňte ho sledovat na Facebooku.