Fanoušci jdou do boje! Startuje Radegast Index dražba

Souboj fanoušků je tady! Během semifinálové a finálové části play off mají všichni příležitost bojovat o fanouškovskou čest a dát najevo podporu svému týmu. Mohou totiž vydražit artefakty prověřené tvrdou hrou, které do aukce věnovali největší bojovníci extraligy. Celkový výtěžek aukce poslouží příznivcům daného klubu a dražiteli, který vydraží artefakt za nejvyšší částku, na posezónní oslavu s hráči klubu. Část výtěžku poputuje na dobročinné účely v rámci vítězného extraligového města. Vítkovickým artefaktem v aukci je zelená helma vítěze Radegast Indexu Jana Výtiska.

Ani v letošní sezoně nebude chybět tradiční Radegast index dražba. Stejně jako v minulých ročnících i letos se do ní zapojí nejlepší Radegast index bojovník každého klubu. Ten do aukce věnuje jeden artefakt, o který svedou souboj fanoušci. „Každý z artefaktů bude mít svůj příběh a vlastnoruční podpis bojovníka. Fanoušci jednotlivých klubů pak v dražbě svedou bitvu nejen o cenný úlovek bojovníka, ale také o celkový částku celé dražby,“ podotýká manažer značky Radegast Marek Grabovský a na vysvětlenou dodává: „Celkový výtěžek z aukce získají fanoušci klubu, jehož artefakt byl vydražen za nejvyšší částku. Sumu pak Radegast rozdělí mezi fanoušky daného klubu a příslušné město či region, ve kterém podpoří některou z dobročinných aktivit.“

Vyvolávací cena každého artefaktu odpovídá celkovému součtu Radegast index bodů, které během letošní základní části daný hráč nasbíral. Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který bude částečně určen na posezonní oslavu v hospodě s hráči daného klubu a částečně na dobročinnou akci v rámci města.

Bojovat o fanouškovskou čest a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete od 29. března 2017 od 12.00 hodin do 18. dubna 2017 do 16.00 hodin na radegastindex.isport.blesk.cz