Druháci získali na turnaji ve Frýdku-Místku bronz

Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL vybojovali na novoročním turnaji veFrýdku-Místku třetí místo. Svěřenci trenérů Martina Kubíka a Pavla Šebesty v zápasech porazily všechny týmy, jedinou slabinou, která rozhodla o jejich bronzové příčce, byly samostatné nájezdy.

Hrací systém vymysleli organizátoři turnaje velice atraktivně. Hrálo se 2×14 minut hrubého času, přičemž každá polovina utkání se brala jako jeden zápas. Po každém utkání jelo z každého týmu 5 hráčů samostatný nájezd a vítězné družstvo samostatných nájezdů získalo 1 bod do celkové tabulky. VÍTKOVICE všechny týmy alespoň jednou porazily, což svědčilo o vyrovnanosti zúčastněných týmů. Bohužel jedinou slabinou byly nájezdy, kde VÍTKOVICE ztratili cenné body.

„Naši kluci to neměli vůbec lehké, jelikož první tři naše zápasy se hráli hned zasebou a stály nás hodně sil. Všichni hráči bojovali, hráli s velkým odhodláním a podali opravdu dobré výkony. Třetí místo je pro nás všechny úspěch a pro hráče také velký příslib do budoucna“ zhodnotil trenér Martin Kubík.

Výsledky Vítkovic minihokeje ve Frýdku-Místku

HC VÍTKOVICE STEEL – AZ HAVÍŘOV 4:1, 6:3, nájezdy 3:4
HC VÍTKOVICE STEEL – HK NOVÝ JÍČÍN 0:4, 4:3, nájezdy 2:1
HC VÍTKOVICE STEEL – HC TŘINEC 1:3, 2:0, nájezdy 1:3
HC VÍTKOVICE STEEL- HC KOPŘIVNICE 5:1, 10:3, nájezdy 0:1
HC VÍTKOVICE STEEL – HC FRÝDEK-MÍSTEK 1:4, 2:0, nájezdy 2:3

Konečné pořadí:

1. HC TŘINEC skore 38:8, celkem 28 bodů
2. HC FRÝDEK-MÍSTEK skore 28:12, celkem 25 bodů
3. HC VÍTKOVICE STEEL skore 34:22, celkem 22 bodů
4. HK NOVÝ JÍČÍN skore 35:19, celkem 14 bodů
5. AZ HAVÍŘOV skore 13:42, celkem 13 bodů
6. HC KOPŘIVNICE skore 9:62, celkem 2 body

Sestava HC VÍTKOVICE STEEL: Skoumal, Poloch, Michalík, Šebesta M., Svozil, Lyčka, Mikunda, Bystroň, Dudžák, Porembský, Planka, Lysek, Kubík, Fabián, Šebesta Š.

Trenéři: Martin Kubík a Pavel Šebesta