Domácí trojzápas s Chomutovem, Třincem a Vary: VSTUPENKY V PRODEJI

Téměř po měsíci se hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA vrátí do domácího prostředí. V příštím týdnu je čeká po čtyřech zápasech na ledech soupeřů hned trojzápas na vlastní půdě. Úterý 19. února s Chomutovem (17:30), pátek 22. února derby s Třincem (17:30), neděle 24. února s Karlovými Vary (16:00).

Vstupenky na domácí trojzápas, kterým se téměř po měsíci utkání na ledech soupeřů vrátí hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA na ostravský led, jsou v prodeji online v síti Ticketportal a přímo na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY buď v den domácích zápasů od 9 hodin, nebo každý všední den na pokladně od hlavního vchodu (ulice Závodní) od 13 do 17 hodin.

 

HC VÍTKOVICE RIDERA – PIRÁTI CHOMUTOV
ÚTERÝ 19. 2., 17:30, OSTRAVAR ARÉNA

Návrat hokejistů Vítkovic do domácího prostředí po čtyřech zápasech a téměř měsíci na ledech soupeřů. Dokážou Ostravané navázat na devět vítězství před vlastními diváky v řadě? Patronem a čestným hostem bude další z plejády vítkovických mistrů z roku 1981, ale také vicemistr 1983, bronzový medailista 1979, klubový vicemistr Evropy 1982, člen kádru, který v roce 1973 vybojoval po šesti letech návrat do nejvyšší soutěže a po skončení aktivní kariéry dlouholetý a velice úspěšný trenér vítkovické mládeže Radek Kuřidým. Jemu bude patřit autogramiáda o první přestávce na podiu místo sektoru C1.

HC VÍTKOVICE RIDERA
-
Piráti Chomutov

 

 

DERBY
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC OCELÁŘI TŘINEC
PÁTEK 22. 2, 17:30, OSTRAVAR ARÉNA

Čtvrté derby sezony. Dva zápasy na slezské půdě vyhrál domácí Třinec, ale první ostravskou bitvu ovládli modro-bílí. Dokážou ve šlágru závěru základní části Vítkovičtí vyrovnat krok vzájemných zápasů s Oceláři? Podaří se konečně vyprodat OSTRAVAR ARÉNU? Sektor C1 pro hosty bude vytažen a otevřen, hlediště opět vytvoří plnou arénu.

HC VÍTKOVICE RIDERA
-
HC Oceláři Třinec

 

 

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary
Neděle 24. 2, 16:00, OSTRAVAR ARÉNA

Třetí domácí zápas Vítkovic v řadě, současně poslední utkání v měsíci únoru. Boj finiše základní části bude vrcholit a Ostravany bude navzdory domácím prostředí čekat hodně těžký soupeř, který bude bojovat hlava ne hlava, aby se co nejvíce vzdálil od hrany baráže a případně se pokusil o průnik do desítky.

HC VÍTKOVICE RIDERA
-
HC Energie Karlovy Vary