Domácí sezona začíná v neděli! Vstupenky na Spartu v prodeji!

Nedělní domácí premiéra extraligové sezony se blíží. Těžko by si fandové Vítkovic mohli přát na úvod atraktivnějšího a tradičnějšího soupeře, než je pražská Sparta! Utkání se hraje v OSTRAVAR ARÉNĚ v neděli 16. září od 17:30 hodin. Vstupenky na úvodní šlágr jsou v prodeji už nyní!

Pražská Sparta patří k top týmům Extraligy a k nejvyhledávanějším soupeřům, především v Ostravě. Rudé „S“ působí na příznivce s modro-bílým srdcem jako pověstný hadr na býka! Vítkovičtí hokejisté vstoupí do nové sezony v domácí premiéře v neděli 16. září a jejich oponentem bude právě tým z hlavního města.

Tradiční bitva dvou velkých rivalů nadepsala svou první ligovou kapitolu už před 81 lety! Konkrétně 3. ledna 1937. V neděli se odehraje její už 134. pokračování, které slibuje spoustu emocí a vyhrocenou bitvu.

Vstupenky na šlágr úvodního víkendu nové extraligové sezony jsou v prodeji už nyní – online v síti Ticketportal.

Vstupenka: 249 Kč

Děti do 15 let: 129 Kč (platí do dovršení 15. roku věku)

Děti do 120 cm zdarma (bez nároku na místo)

Informace pro ZTP/P a vozíčkáře

Držitelé karet ZTP/P mají nárok na slevu 50% z ceny vstupného. Vozíčkáři s jednou osobou doprovodu mají vstup zdarma, počet vozíčkářů na utkání je omezen kapacitou plošiny pro vozíčkáře (max 25).

 

Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY budou vstupenky v prodeji v den zápasu – konkrétně v neděli 16. září od 9:00 hodin na pokladně u hlavního vchodu – od ulice Závodní.