Domácí přípravná utkání i s diváky (AKTUALIZOVÁNO)

V období od 3. do 31. srpna sehraje A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA celkem 5 přípravných utkání na domácím ledě Ostravar Arény. V souladu s aktuálně platnými protikoronavirovými opatřeními budou tato utkání moci navštívit i diváci.

AKTUALIZOVÁNO K 25. 7. 2021 – změny vyznačeny červeným písmem

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 mají vstup zdarma (při předložení permanentky – kartu na zápas s sebou!)

Již zanedlouho vyjedou Vítkovičtí k prvnímu přípravnému utkání před nadcházející extraligovou sezonou a už teď se těší, že po dlouhé době je budou moci přímo v hale povzbudit i jejich fanoušci. „Jsme velmi rádi, že v souladu s aktuálně platnými opatřeními souvisejícími s bojem proti nemoci covid-19 budeme moci při srpnových přípravných utkáních otevřít brány OSTRAVAR ARÉNY i našim fanouškům, samozřejmě za podmínky dodržení všech příslušných hygienických opatření,“ těší výkonného ředitele klubu Petra Handla. Ten zároveň dodává, že držitelé permanentních vstupenek z loňské sezony budou mít na všechna domácí přípravná utkání A-týmu vstup zdarma. O dalším vývoji situace ohledně permanentek pro sezonu 2021/22 přitom klub intenzivně jedná.

Podmínky účasti diváků na domácích přípravných utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování.

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách Ostravar Arény platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozesazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Maximální divácká kapacita se bude řídit závaznými opatřeními aktuálně platnými v den utkání.

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ÚČASTI DIVÁKŮ NA PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH BUDE KLUB ZVEŘEJŇOVAT PŘED KAŽDÝM DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM UTKÁNÍM NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH KLUBU A VYHRAZUJE SI PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

VSTUPNÉ NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 – VSTUP ZDRAMA
(při vstupu do arény je nutno prokázat se kartou – permanentkou)

Děti do 14 let včetně – ZDARMA

Ostatní – 99 Kč

Poznámka:

Informace týkající se permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022 zveřejní klub ihned, jakmile budou známy podmínky pro účast diváků na soutěžních utkáních v rámci extraligy ledního hokeje.

Příprava 2021

DatumUdálostČas/VýsledekMísto zápasu

* – zápasy s Pardubicemi a Olomoucí se hrají v rámci pardubického turnaje Letní hokejové hry

Stáhněte si automaticky aktualizovaný kalendář do vašeho mobilu a nepříjdete o žádný zápas!