Bulletin nově ve fanshopu i ke stažení

Tradiční zápasový bulletin Rytíř Vítek letos projde mírnou změnou. Nově se bude tištěná verze prodávat pouze ve Fanshopu HC Vítkovice před OSTRAVAR ARÉNOU. Moderněji založení fandové jistě ocení možnost stáhnout si elektronickou podobu do svého mobilního zařízení či počítače.

HC Vítkovice RideraAni v jubilejní sezoně 2018/2019 nebudou fanoušci Vítkovic připraveni o tradiční zápasový bulletin Rytíř Vítek, který pro každé utkání přináší zajímavé informace, rozhovory a novinky z hokejového dění ve Vítkovicích i z tábora soupeřů.

V letošní sezoně bude klasický magazín k dostání hned ve dvou variantách – buď v tištěné nebo elektronické. Tištěná verze bude v prodeji v omezeném počtu pouze ve Fanshopu HC Vítkovice před OSTRAVAR ARÉNOU (nikoli i na pokladnách, jak tomu bylo doposud). Elektronická verze bude volně ke stažení na webu www.hc-vitkovice.cz

V rámci oslav 90. výročí založení klubu se i letos mohou fandové v bulletinu těšit na zajímavé historické fotografie a informace. Připomínkou bohaté historie Vítkovic budou i speciální titulní strany bulletiny, které namísto titulní fotografie ze současné doby nabídnou historické ohlédnutí na zápasy s daným soupeřem, případně připomenou jiné atraktivní momenty z dějin vítkovického hokeje.