A teď všichni věrní do Třince! V pátek derby o první místo!

Tři týmy na čele extraligové tabulky. Všechny shodně 37 bodů. Liberec – Třinec – Vítkovice. Po úterních dohrávkách je špička nejvyšší soutěže vyrovnaná. V pátek se přitom dva z lídrů postaví proti sobě. Třinecká WERK ARÉNA bude od 17 hodin hostit letošní druhé derby, ve kterém se bude hrát o první místo. Věrní fandové Vítkovic by neměli chybět!

Úterní dohrávaná kola zamotala situací na čele extraligové tabulky. Vítkovice zvítězily nad Olomoucí, mají 37 bodů, dotáhly se na vedoucí Liberec. Třinec porazil Hradec Králové, má rovněž 37 bodů a rovněž s Libercem a Vítkovicemi vede tabulku. Třaskavá kombinace před pátečním moravskoslezským derby v Třinci.

Věrným fandům Vítkovic by měl nyní zvonit alarm nejvyšší pohotovosti. Jednak jejich tým čeká duel s rivalem na jeho ledě a především to bude ostře sledovaný boj o první místo. Ve výhni WERK ARÉNY Ocelářů budou modro-bílí potřebovat každého fanouška!

Tipsport Extraliga 2018/2019 – před pátečním 21. kolem

Fanclub HC VÍTKOVICE RIDERA samozřejmě vypisuje autobusový výjezd do Třince. Jak velká bude skupina modro-bílých na slezském území, bude záviset na zájmu fandů. Věrní fandové ale už mají jistě jasno. Členy Fanclubu vyjde výjezd i se vstupenkou na 150 Kč, ty, kteří nejsou členové a pojedou s Fanclubem, zaplatí dohromady 250 Kč. A to už je skvělá příležitost, jak v pátek povzbudit svůj tým.

Jedna důležitá věc! Lídři vítkovického kotle vzkazují všem fandům, kteří zamíří do Třince: „Červené dresy, červená trika, červené mikiny nechejte doma! Na území bílo-červených budou bojovníci rytíře Vítka reprezentovat výhradně v modro-bílých barvách.“

Ostře sledované derby mezi Třincem a Vítkovicemi se hraje v pátek 23. listopadu ve WERK ARÉNĚ od 17 hodin. Kapacita sektoru pro hosty je 200 míst. Vzhledem ke specifičnosti zápasu nenabízí třinecký klub možnost zakoupit vstupenky online, proto je pro ostravské fandy nejlepší cestou, jak si zajistit vstupenky na derby, varianta výjezdu přes Fanclub HC VÍTKOVICE RIDERA. Na výjezd se můžete přihlásit přes web Fanclubu www.fanclub-hcv.cz/vyjezdy

HC Oceláři Třinec - HC VÍTKOVICE RIDERA