A-mužstvo vyrazilo na soustředění na Slovensko

Do již tradiční destinace v Liptovském Jánu vyrazili hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA na letní soustředění nabírat sílu a energii na novou extraligovou sezonu.

Sobotní ráno, krátce po půl deváté a klubový autobus HC VÍTKOVICE RIDERA vyrazil od OSTRAVAR ARÉNY – cíl: Slovensko, Liptovský Ján. Úkol – soustředění A-mužstva.

Ostravští hokejisté budou v malebném prostředí Nízkých Tater nabírat síly na nový extraligový ročník až do příští neděle. „Zvolili jsme známou a pro nás již tradiční destinaci, Hotel Alexandra v Liptovském Jánu. Máme zde výborné podmínky pro trénink i regeneraci. Je zde špičkově vybavená posilovna, prostorná moderní tělocvična, plavecký bazén venkovní hřiště a samozřejmě díky tomu, že se hotel nachází v Nízkých Tatrách také bezpočet možností pro trénink v přírodě, ať už se jedná o výběhy do kopců, horské túry a podobně. Samozřejmě v neposlední řadě jsou zde výborné možnosti regenerace ve zdejším wellness zařízení. Nesmíme zapomenout, že k dobré fyzické přípravě patří i náležitá regenerace po náročném tréninku,“ pochvaluje si kondiční trenér Vítkovic Igor Horyl s tím, že díky vybavení posilovny a tělocvičny lze uskutečnit plnohodnotný trénink i v případě, že by počasí nedolovalo přípravu venku.

A-mužstvo vyrazilo na Slovensko v sobotu, odpolední trénink už byl na programu v Liptovském Jánu. Tým se vrátí do Ostravy znovu až další neděli odpoledne.