A-mužstvo odjelo na soustředění do Nízkých Tater

Liptovský Ján v Nízkých Tatrách se opět na téměř dva týdny stal domovem hokejistů Vítkovic. Ostravané vyrazili na tradiční předsezonní soustředění, během kterého nabírají kondici na nadcházející extraligovou sezonu.

HC Vítkovice RideraStejně jako loni vyrazili hokejisté Vítkovic do Liptovského Jána v Nízkých Tatrách nedaleko Liptovského Mikuláše. V malebném prostředí slovenských hor a v ideálních podmínkách hotelového komplexu, jehož součástí je tělocvična, hřiště pro míčové sporty, plně vybavená posilovna, bazén a kompletní regenerační linka.

„Z minulého roku jsme s komplexem hotelu Alexandra měli výborné zkušenosti, takže jsme i pro letošek zvolili jako místo našeho soustředění toto místo. Máme tady výborné podmínky jak pro tréninky při nepříznivém počasí, tak samozřejmě venku i pro silovou stránku v posilovně. Také letos se soustředíme na klasické atributy přípravy, ale do programu zařadíme i zpestření v podobě například vysokohorských výšlapů,“ rozebírá konkrétní povahu soustředění kondiční trenér HC VÍTKOVICE RIDERA Igor Horyl.

Ostravané dorazili do Liptovského Jána v pondělí a pod vrcholky Nízkých Tater se budou připravovat až do pátku 22. června. Mužstvo se na soustředění představuje v téměř kompletní podobě. K týmu se připojili i hráči, kteří mají individuální přípravu. Výjimkou jsou jen zahraniční hráči Samson Mahbod a Erik de la Rose.