Vstupenky – PLAY OFF

ČTVRTFINÁLE

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno

(13. 3., 17:30 a 14.3., 18:20, OSTRAVAR ARÉNA)

Ceny vstupenek
  • zvýhodněný balíček (2 zápasy) – 698 Kč (349 Kč/1 zápas)
  • jednozápasová vstupenka (1 zápas) – 399 Kč

Prodej vstupenek
  • online v síti Ticketportal
  • pokladna OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vchodu (od ulice Závodní)

Termíny prodeje zvýhodněných balíčků
  • středa 7. března – od 9:00 hodin (pokladna u hlavního vchodu otevřena do 17:00 hodin), Ticketportal
  • čtvrtek 8. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • pátek 9. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • sobota 10. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • neděle 11. března – Ticketportal (do 23:59 hodin), pokladna Arény 9 – 17 hod

Termíny prodeje jednozápasových vstupenek
  • pondělí 12. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • úterý 13. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • středa 14. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod

Pozn.: V případě vyprodání kapacity OSTRAVAR ARÉNY si HC VÍTKOVICE RIDERA vyhrazuje právo ukončit prodej vstupenek bez ohledu na uvedené termíny a časy.

Informace pro majitele permanentek

Majitelé celosezonních Klubových karet – permanentek – mají play off v rámci své karty zdarma bez nutnosti dalších doplatků či jiných kroků. Majitelé Klubových karet s platností pouze na základní část mohou v rámci předprodeje vstupenek využít možnost rezervace svého stávajícího místa pro dokoupení vstupenek (za plnou cenu). Rezervace budou pozdrženy do čtvrtka 8. března včetně, nákup na ně lze uskutečnit po dohodě přes kontaktní e-mail hockey@hc-vitkovice.cz. Všechny neuplatněné rezervace na místa permanentek platných pouze pro základní část budou v pátek 9. března uvolněny do veřejného prodeje.

Úprava dětských vstupenek

Vzhledem k play off dochází k úpravě dětských vstupenek. Ty jsou na vyřazovací boje zrušeny. Děti do 120 cm výšky budou mít vstup na utkání zdarma bez nároku na místo. Děti vyšší než 120 cm, bez ohledu na věk, musí zaplatit vstupné v plné výši.

Informace pro ZTP/P a vozíčkáře

Držitelé karet ZTP/P mají nárok na slevu 50% z ceny vstupného. Vozíčkáři s jednou osobou doprovodu mají vstup zdarma, počet vozíčkářů na utkání je omezen kapacitou plošiny pro vozíčkáře (max 25).