V sobotu se jde na Pustevny! Pojďte s námi!

Podeváté zamíří vítkovičtí hráči a fanoušci společně na Pustevny. Podeváté a přitom letos tak trochu premiérově. Novým cílem výšlapu je Horní stanice lanové dráhy Pustevny a její zbrusu nová a moderní restaurace.

Tradice začala v roce 2010 a pokračuje i v roce 2018! Vítkovický výšlap na Pustevny, kde spolu jdou hráči i realizační tým s fanoušky nejpopulárnějšího hokejového klubu Moravskoslezského kraje.

Letošní ročník se uskuteční v sobotu 2. června. Klasicky se startuje v 9 hodin ráno z parkoviště před hotelem Ráztoka v Trojanovicích. Cíl je samozřejmě na Pustevnách, ovšem tentokrát v restauraci Horní stanice lanové dráhy Pustevny! Tam také proběhne improvizované posezení všech účastníků a také oblíbená autogramiáda. A v programu je připraveno i více, například i účast vítkovických cheerleaders Fit&Fun Cheerleaders Ostrava.

A kdo se může na výšlap s HC VÍTKOVICE RIDERA vypravit? Každý, kdo má chuť a modro-bílé srdce. Jde se volným tempem po knížecí cestě, vítány jsou děti, rodiny, klidně i čtyřnozí mazlíčci, kteří zvládnou cestu nahoru. Každý, kdo chce s extraligovými hokejisty zažít něco trochu jiného, než je zápasová zkušenost z Arény.

Další podrobnosti k výšlapu najdete na facebookové události.

Trasu výšlapu si můžete prohlédnout ZDE

Tradičně bude také od OSTRAVAR ARÉNY vypraven autobus Fanclubu HC Vítkovice, který poveze fanclubáky, ale v případě, že se jimi nenaplní celá kapacita autobusu, tak se mohou svézt i „nefanclubáci“. Autobus je zdarma, ovšem je si místo v něm rezervovat. Rezervace probíhá na oficiálních stránkách Fanclubu HC Vítkovice ZDE.

Pozn.: Výšlap na Pustevny je zcela dobrovolnou akcí, HC VÍTKOVICE RIDERA pouze informuje o tom, že se fandové mohou připojit k výšlapu hráčů A-mužstva. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za případné komplikace, zranění či jiné problémy, které se mohou účastníkům vyskytnout.