Víkend ve znamení velkého boje 6. třídy – OSTRAVSKÉ HOKEJOVÉ HRY

Ve dnech 29. -30. 8. 2015 se v OSTRAVA ARÉNĚ a MFH rozhoří boje ve dvou ze čtyř skupin, včetně té finálové, skvěle obsazeného mezinárodního turnaje 6. tříd  „OSTRAVSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2015 “ zbývající skupiny se odehrají na Zimním stadionu NOVÝ JIČÍN a na Zimním stadionu OPAVA.

Poslední prázdninový víkend se utká 16 špičkových týmů z ČR a Slovenska nejen o krásné poháry, medaile a další ceny, ale především bude mít vítězný tým (v případě vítězství HC Vítkovice Steel pro druhý nejlepší tým turnaje) možnost utkat se s šesťáky HCVS – těsně před utkáním legend v ostravské OSTRAVA ARÉNĚ v, které proběhne rámci projektu Den ostravského hokeje před zaplněnými tribunami a vyzkoušet si podmínky a prostředí „velkého hokeje“ se vším co k němu patří a v neposlední řadě možnost setkat se osobně s těmi nejzářivějšími hvězdami ledního hokeje v ČR poslední doby. Vítězný tým tohoto utkání bude dekorován v rámci přestávkového programu utkání legend slavnými osobnostmi historie, ale i současnosti českého ledního hokeje.

Domácí svěřenci Honzy Býčka a Vojty Černína budou jistě chtít v turnaji navázat na úspěch ve vánočním domácím SPORT 5 CUP proto je přijďte podpořit a podívat se na špičkový mládežnický hokej. VSTUP ZDARMA!!!

Ředitelem a zároveň a sportovním garantem turnaje je olympijský vítěz a mistr světa v ledním hokeji David Moravec.

ROZSLOSOVÁNÍ PRVNÍHO DNE

HK ŠKP POPRAD
HC OCELÁŘI TŘINEC
HC KOMETA BRNO