Image Map

VIDEO: A-tým v pondělí vyjede na led. Kabina je připravena

Pondělní trénink odstartuje druhou fázi letní přípravy. Hokejisté Vítkovic se po týdenní pauze sejdou k prvnímu oficiálnímu tréninku na ledě. Šatna extraligového týmu je už od pátku připravena, podívejte se, jak vypadá.

Šatna A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA je obyčejně veřejnosti uzavřená, ovšem prostřednictvím videoreportáže TV HC VÍTKOVICE RIDERA se můžete podívat, jak to v zázemí extraligového týmu vypadá a jak je kabina připravena na první oficiální trénink na ledě v přípravě 2017, který se uskuteční v pondělí.

„Stejně, jako nám špičkový servis dělají v oblasti péče o tělo naši fyzioterapeuti a maséři, tak máme špičkovou úroveň zajištění ze strany našeho kustoda Petra Celerina, který se o extraligové áčko stará v podstatě dvacet let. Fanoušci sami mohou usoudit, jaká je úroveň připravenosti naší kabiny před prvním tréninkem na ledě,“ říká k videoreportáži trenér a generální manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Jakub Petr, který se v uplynulém týdnu účastnil semináře IIHF ve finském Vierumäki v pozici mentor coache.

Šatna A-mužstva je před prvním tréninkem na ledě vybavena samozřejmě tréninkovými dresy, zápasové dresy pro sezonu 2017/2018 budou představeny později.

Panoramatický pohled do kabiny A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA – klikněte na obrázek níže

Počet návštěv: 3553, Vydáno: 16.07.2017

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji