Image Map

Videogalerie

Copyright: Všechna videa jsou majetkem hokejového klubu HC VÍTKOVICE RIDERA. Všechna práva vyhrazena!

VIDEO: A-tým v pondělí vyjede na led. Kabina je připravena

Ostrava 16. července - Pondělní trénink odstartuje druhou fázi letní přípravy. Hokejisté Vítkovic se po týdenní pauze sejdou k prvnímu oficiálnímu tréninku na ledě. Šatna extraligového týmu je už od pátku připravena, podívejte se, jak vypadá.

Prodej Klubových karet na novou sezonu začal

Ostrava 5. června - Hned tři desítky prvních zájemců dorazily na začátek prodeje Klubových karet na novou extraligovou sezonu. Permice na Vítkovice se prodávájí každé pondělí a úterý vždy od 10 do 17 hodin.

VIDEO: Příprava textilu pro A-mužstvo

Ostrava 24. května - Výroba CCM a společnost Střída Sport, vítkovický branding z dílny firmy Canis. Takto vzniká kolekce textilu, který už od letní přípravy budou oblékat hráči HC VÍTKOVICE RIDERA.

Vítkovičtí hokejisté na World Minipingpong Festival Ostrava 2017 (VIDEO)

Ostrava 7. dubna - Hokejisté A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA Jan Výtisk, Ondřej Roman, Petr Kolouch a David Květoň se pod dohledem trenéra a generálního manažera klubu Jakuba Petra zúčastnili World Minipingpong Festivalu v Trojhalí Karolina a změřili své síly nad malými stoly s mnoha soutěžícími z veřejnosti.

Sestřih 5. předkola HC VÍTKOVICE RIDERA - HC ŠKODA PLZEŇ (12. 3. 2017)

Ostrava 12. března - Sestřih rozhodujícího 5. zápasu předkola Generali Play Off TELH mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ŠKODA PLZEŇ.

Sestřih 2. předkola HC VÍTKOVICE RIDERA - HC ŠKODA PLZEŇ (7. 3. 2017)

Ostrava 7. března - Sestřih druhého zápasu předkola Generali Play Off TELH 2017 mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ŠKODA PLZEŇ

Sestřih 1. předkola HC VÍTKOVICE RIDERA - HC ŠKODA PLZEŇ (6. 3. 2017)

Ostrava 6. března - Sestřih 1. zápasu předkola Generali Play Off TELH 2017 mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ŠKODA PLZEŇ.

Sestřih zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Olomouc (28. 2. 2017)

Ostrava 28. února - Sestřih zápasu 51. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Olomouc.

Přes tři desítky dětí si užily Den s hokejem HC VÍTKOVICE RIDERA (VIDEO)

Ostrava 25. února - Více než tři desítky nových hokejových adeptů přivedli rodiče na Den s hokejem HC VÍTKOVICE RIDERA. Pod taktovkou profesionálních trenérů mládeže v čele s olympijským vítězem a mistrem světa Davidem Moravcem noví zájemci o hokej vyzkoušeli bruslení, hru s hokejkou a pukem a především si užili sobotní odpoledne.

<< 1 2 3 4 5 24 >>

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji