V sobotu exhibice pod otevřeným nebem! Tentokrát na Skalce!

Vítkovický Open Air je po roční přestávce opět tady! V sobotu 16. prosince se na otevřeném kluzišti ve Skalka Family Parku představí kompletní extraligový tým HC VÍTKOVICE RIDERA! V exhibici 3×3 si to rozdají vybraní hráči i s vítězi soutěže z řad fanoušků, chybět nebude autogramiáda celého týmu a také fanzóna Radia Čas, jakou ji fandové znají z předzápasového programu před OSTRAVAR ARÉNOU. Začínáme ve 13 hodin, vstup zdarma.

Vítkovická exhibice pod otevřeným nebem je zpátky! V minulé sezoně ji překazila smogová situace, a tak po roční pauze modro-bílí chystají ještě větší a atraktivnější akci! Poprvé se Open Air HC VÍTKOVICE RIDERA uskuteční na zbrusu novém kluzišti ve Skalka Family Parku u Vřesiny – přímo pod obílbenou lyžařskou sjezdovkou jen téměř pár kroků od Poruby.

Exhibice tři na tři pod otevřeným nebem

Skalka Family Park Ostrava disponuje nově vlastním umělým kluzištěm pod otevřeným nebem. Jeho rozměry jsou 22×14 m, což je v podstatě velikost jedné třetiny klasického hokejového kluziště. K exhibicím jako dělané! Vítkovičtí extraligoví hráči předvedou – jako již tradičně – krátkou exhibici tři na tři, samozřejmě součástí týmů budou ale i fanoušci, kteří tak budou mít jedinečnou příležitost zahrát si s vítkovickými borci přímo na ledě. Dva šťastlivci, kteří na led s extraligovými hráči vyjedou, vzejdou ze soutěže.

Chcete si zahrát s hráči A-mužstva? Odpovězte správně na otázku a mějte štěstí v losování!

V týmech pro exhibici jsou volná jen dvě místa. Každý fanoušek, který umí bruslit a věří si na exhibici, ale má šanci zabojovat o svůj post v sestavě. Stačí zúčastnit se soutěže – správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí v losování.

Soutěž o místo v exhibici Vítkovický Open Air 2017 na Skalce
  • Kdo přišel v průběhu listopadu posílit Vítkovice z Liberce? a) Milan Bartovič                                                    b) Martin Zaťovič

Své odpovědi posílejte na mail klub@hc-vitkovice.cz
    Ze správných odpovědí vylosujeme dva fanoušky, kteří si s hráči A-mužstva zahrají exhibici pod otevřeným nebem
    Uzávěrka odpovědí je v úterý 12. 12. ve 12:00 hodin
    Pozn.: Soutěžící účastí v soutěži potvrzují, že se hokejové exhibice na ledě zúčastní ve vlastních bruslích a s vlastní hokejovou výstrojí (minimálně hokejka, rukavice, helma doporučena) a na vlastní nebezpečí. V případě jakéhokoli případného zranění nenese HC VÍTKOVICE RIDERA žádnou zodpovědnost

Autogramiáda kompletního extraligového týmu

Ačkoli na ledě se bude s dvojicí fanoušků prohánět jen čtveřice extraligových hráčů, fandové nepřijdou o účast celého týmu. Po skončení exhibice totiž proběhne autogramiáda celého extraligového týmu, včetně trenérů.

Fanzóna Radia Čas jako při zápasech

Že je reprezentační pauza? Nevadí, fandové Vítkovic si v sobotu mohou na Skalce užít hokejovou zábavu se vším všudy. Chybět totiž nebude ani kompletní Fanzóna Radia Čas, takže občerstvení, skvělá muzika, dobrá zábava, stánek Fanshopu a další skvělé věci. A po skončení exhibice A-mužstva jsou samozřejmě všichni fanoušci zvaní na ledovou plochu si zabruslit.