Tisková zpráva k termínové kolizi se zápasem Baníku

HC VÍTKOVICE STEEL se omlouvá fanouškům ostravského sportu, kterým v neděli 3. listopadu vzniknou nepříjemnosti z důvodu částečné termínové kolize hokejového zápasu s HC Slavia Praha (17:00) a utkání fotbalového Baníku, který hraje s Olomoucí (19:00).

K nastalé termínové kolizi vydává HC VÍTKOVICE STEEL tiskové prohlášení tohoto znění:

Vedení klubu HC VÍTKOVICE STEEL mrzí, že v neděli 3. listopadu dojde k částečné termínové kolizi hokejového utkání se Slavií Praha a duelu fotbalového klubu Baník Ostrava. Vedení hokejového klubu nezískalo v dostatečném předstihu informaci o změně termínu fotbalového utkání, a tudíž by změna hracího času hokejového zápasu se Slavií byla více než komplikovaná. Hokejový klub se o částečné termínové kolizi dozvěděl až prostřednictvím médií v tomto týdnu, což je krátká doba na vyřízení všech formalit nutných k přesunu zápasu. Navíc, v současné době jsou již vstupenky na utkání se Slavií v prodeji a klub si je vědom, že by dodatečným přesunem na dřívější čas mohlo dojít ke zbytečným komplikacím u těch fanoušků, kteří by se orientovali striktně podle časového údaje uvedeného na vstupence, či u těch, kteří by po pozdějším případném přesunu nestačili či neměli možnost změnu termínu zaznamenat. Vedení hokejového klubu HC VÍTKOVICE STEEL si je rovněž vědomo, že řadě ostravských sportovních příznivců tak vznikne dilema, kterému sportu a klubu dát přednost, případně, že budou ochuzeni o část jednoho či druhého utkání. Vedení klubu se touto cestou všem těmto fanouškům omlouvá, byť problém nevznikl na straně, či z aktivity HC VÍTKOVICE STEEL.