Ridera na další dvě sezony generálním partnerem hokejových Vítkovic

Vítkovický hokejový klub ponese minimálně na další 2 sezony svůj stávající název HC VÍTKOVICE RIDERA. Představitelé klubu a skupiny Ridera, která je od loňské sezony generálním partnerem extraligových hokejových Vítkovic, se dohodli na prodloužení smlouvy.

Ještě něž vypršela stávající smlouva o generálním partnerství skupiny Ridera ve spojení s hokejovým klubem HC VÍTKOVICE RIDERA, která byla uzavřena pro sezony 2016/2017 a 2017/2018, je jasné, že minimálně pro nadcházející dvě sezony nebudou vítkovičtí hokejisté generálního partnera měnit. V pondělí 5. února podepsali předseda správní rady skupiny Ridera Václav Daněk a majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík novou smlouvu, na jejímž základě zůstává skupina Ridera generálním partnerem vítkovických hokejistů až do konce sezony 2019/2020.

„Víte, že naše společnost spolupracuje s vítkovickým hokejem od roku 2001. Přestože obchodujeme a podnikáme v 7 zemích střední a východní Evropy, jsme firmou z tohoto regionu, z tohoto města, a proto se také cítíme spoluzodpovědnými za vizitku tohoto kraje, lidí v něm žijících. Proto jsme se rozhodli pro úzkou spolupráci v rámci generálního partnerství HC Vítkovice, jehož cílem je úspěch, zábava pro širokou veřejnost na špičkové profesionální úrovni. Víte, že skupiny Ridera mimo klíčové obchodní aktivity v oblasti obchodu pevnými palivy, kamenivem a stavebními substráty a výstavbou unikátních staveb pro soukromé investory či veřejnost sama provozuje sportovní areály Skalka Family Park a Ridera Sport, či rozvojový areál na Ostravici, které jsou určeny pro rozvoj dětí a mládeže. Tedy podpora sportovních aktivit je nám velmi blízká, a to jak u široké veřejnosti, tak u profesionálního sportu, kde očekáváme nejen spokojenost fanoušků a sportovních přátel, ale také všech, kteří docení kvalitní a profesionální výkon spojený s úspěchem a reprezentací našeho města,“ řekl po podpisu nové smlouvy předseda správní rady skupiny Ridera Václav Daněk.

„Skupina Ridera se stala naším generálním partnerem před loňskou sezonou, kdy v klubu proběhla celá řada zásadních změn a nastoupili jsme cestu, na jejímž konci bychom chtěli vidět náš klub na předních příčkách extraligové tabulky, kam dle mého názoru jednoznačně patří. Dnešní podpis smlouvy je výsledkem diskuzí a jednání, která s panem Daňkem průběžně dlouhodobě vedeme. Já osobně s velkou pokorou vnímám skutečnost, že pan Daněk souhlasil s prodloužením generálního partnerství skupiny Ridera na další dvě sezony, jako velké ocenění dosavadní práce celého našeho týmu, ale zároveň také jako velký závazek pokračovat dál v započaté práci, které máme před sebou ještě velmi mnoho. Jsem proto nesmírně rád, že vedle statutárního města Ostravy jakožto našeho hlavního partnera a Moravskoslezského kraje, kteří náš klub významně podporují v oblasti rozvoje mládeže a výchovy budoucí hokejové generace, se nám ve skupině Ridera podařilo v rámci soukromého sektoru najít silného generálního partnera dlouhodobě spjatého s tímto regionem, který významně přispěl a nadále přispívá ke stabilizaci klubu. Pevně věřím, že i příští dvě sezony budou pro náš tým a skupinu Ridera sezonami úspěšnými. Rozhodně pro to uděláme maximum,“ zmínil majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík.