Prožijte výjimečný rok ve výjimečných dresech

Už se to blíží. Jen den zbývá a vypukne další ročník hokejové extraligy. Vítkovičtí hokejisté jdou do soutěže s odhodláním. Chtějí se posunout o stupínek dál než v loňské sezoně a těší se na vaši podporu! A vy – fandové vítkovického hokeje – je můžete podpořit ve výjimečném roce ve výjimečných dresech!

Posouváme i náš fanshop. A pro vás se snažíme připravit možnosti, jak se pořádně vybavit na boje, které hokejisty čekají na ledě a vás v hledišti.

Nové dresy už klub představil. Jejich domácí bílou, venkovní tmavě modrou i červenou variantu na vybrané zápasy můžete objednávat v našem fanshopu. Ale to není všechno, co nás v nadcházejících měsících společně čeká.

Letošní ročník se nese v duchu jubilejní 90. sezony vítkovického hokeje. Bude jen jedna! To je jasné.  A tak si na ní nezapomeňte pořídit milou vzpomínku. Už během léta se ve fanshopu objevily třeba puky nebo samolepky se speciálním výročním logem, které najdete i na dresech. A další produkty budou přibývat během celého ročníku.

Ale to nejdůležitější, tedy nová pánská, dámská i dětská trička a mikiny zavádíme do prodeje právě teď. Kromě triček s jubilejním logem se objevuje další motiv Modrobílá síla. Společnou silou se totiž chceme dostat výš, než jsme byli. A výroční sezona si to zaslouží.

Už od srpna jsou v prodeji vaky, minišály nebo polštáře. A stejně jako u 90. sezony, i tady budou produkty přibývat. Už teď můžete nově kupovat bílé tričko s výrazným modrým nápisem Modrobílá síla. Ať každý pozná, kdo je nejlepší.

V nové kolekci jsme připravili i další trička v nejrůznějších barvách a s různými motivy. Výrazný nápis 1928 na navy tričku akcentuje rok vzniku klubu. Pro decentněji založené fandy pak máme šedé tričko s logem s překříženými hokejkami a také tmavě šedé tričko s motivem na straně. A nově na vaše četná přání rozšiřujeme nabídku s rytířem Vítkem. Vybírat je z čeho a vybere si každý. A co takový motiv Vítkovice!!!

Tak neváhejte a stavte se. Fanshop u haly se již brzy otevře do svých normálních hodin. Při zápasech o víkendech pak máme otevřeno nejenom před halou, ale nově i stánek v hale. A do konce září můžete využít ještě jednu novinku. V Avion shopping parku máme o víkendech připravený prodejní stánek.

A pokud se vám nechce z tepla domova, neváhejte využít náš e-shop s dodáním až k vašim dveřím.

Aby vám neunikla žádná naše novinka, sledujte nás na facebooku i instagramu. A také se přihlaste k novince – odběru fanshopového newsletteru.