Permice online: K aktivaci stávající už nemusíte na pokladnu!

Novinka! Stávající permanentkáři už při aktivaci své karty na novou sezonu nemusejí fyzicky na pokladnu OSTRAVAR ARÉNY. Aktivaci karty lze provést nově zcela online prostřednictvím sítě Ticketportal!

Do loňského roku museli stávající vítkovičtí permanentkáři kvůli aktivaci své karty na novou sezonu přijít fyzicky na pokladnu OSTRAVAR ARÉNY, kde došlo k přečipování jejich karty. To ovšem už od letoška odpadá!

Stávající permanentkáři HC VÍTKOVICE RIDERA mohou od letošního června aktivovat svou kartu na nadcházející extraligový ročník zcela online, bez nutnosti jít na pokladnu. Vše se dá zvládnout snadno a jednoduše z pohodlí domova díky novému systému sítě Ticketportal, která je exkluzivním partnerem hokejových Vítkovic v oblasti e-ticketingu.

Permanentkář hezky z pohodlí domova zaplatí i prodlouží svou kartu, která bude automaticky díky unikátnímu kódu „na dálku“ aktivována.

Permice na sezonu 2018/2019, ve které HC VÍTKOVICE RIDERA oslaví 90. výročí založení klubu, jdou do prodeje v pondělí 18. června v 10 hodin. Ve stejnou dobu půjdou do online prodeje permice jak pro nové permanentkáře, tak možnost aktivace pro stávající.

Jak aktivovat Klubovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA na novou sezonu? Více v návodu:

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkáře

1) Na hlavní stránce webu, v ovládacím panelu zvolte možnost  Můj účet / Permanentky

2) Zvolte možnost Předkupní právo

3)
vyberte si svůj klub

4)  1) Do pole 1. Číslo permanentky zadejte číslo Vaší permanentky.
      2) Do pole 2. Ověřovací kód, zadejte Vás ověřovací kód.

3) Po vepsání údajů zvolte možnost Ověřit permanentku.

5) Zobrazí se Vám rezervace vázaná k Vaší permanentce, pokračujte tlačítkem Zaplatit.

6)
  1) V kroku jedna vidíte rekapitulaci Vašeho místa.
  2) Zvolte způsob vyzvednutí  – vyplňte veškeré požadované údaje.
  3) Zvolte způsob platby.
  4) Tlačítkem Zaplatit přejdete k platbě.

7) Pokračujte dle instrukcí banky

8) Dokončete platbu