Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Mládež / Akademie ČSLH

 

Akademie ČSLH je projekt Českého svazu ledního hokeje zaměřený na výchovu mladých hokejistů v Česku. Cílem projektu je vytvořit pro mladé hráče co možná nejlepší podmínky pro rozvoj jejich hokejových schopností v kombinaci a návaznosti na středoškolské studium. Dalším cílem je budování zdravých návyků mladých hráčů, co se týká fyzické připravenosti, životosprávy, přístupu k tréninkům, ke škole atd. Projekt se vztahuje na týmy mladšího a staršího dorostu a juniorky.

 

Projekt Akademie ČSLH funguje od sezony 2011/2012. V prvním ročníku byl statut Akademie ČSLH přidělen jen šesti klubům – Piráti Chomutov, HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Energie Karlovy Vary a jako jediný zástupce Moravy a Slezska také HC VÍTKOVICE RIDERA.

 

Pro udělení statutu Akademie ČSLH musí kluby splňovat náročná kritéria týkající se zázemí mládežnických, kvalitního stravování, partnerské střední školy, partnerského evropského klubu aj. (více níže). Projekt je otevřený, v každé sezoně může získat statut Akademie ČSLH nový uchazeč a stejně tak musejí před každou sezonou stávající kluby statut obhájit.
Projekt Akademie HC VÍTKOVICE RIDERA probíhá za podpory Moravskoslezského kraje, který projekt podpořil udělením dotace


 

Kritéria pro udělení statutu Akademie ČSLH

 

Licenční řád

 

Podmínky

 

 

Partnerská škola HC VÍTKOVICE RIDERA

 

Sportovní gymnázium Emila a Dany Zátopkových Ostrava

 

 

 

Partnerský klub HC VÍTKOVICE RIDERA

 

Dinamo Riga (KHL, MHL - Lotyšsko)

 

 

 

Analytické centrum rozvoje mládeže HC VÍTKOVICE RIDERA postupně rozšiřuje své tréninkové možnosti. Po zprovoznění plochy se syntetickým ledem dochází k uvedení do provozu dalších nových pomůcek pod projektem Sport Challenge, jedná se hlavně o takzvaný skate mill, čili obdobu běžeckého pásu pro bruslaře. Více informací i projektu níže:

 

 

 

 

 

Přihlášení
Anketa

Jak hodnotíte sezonu 2016/2017?

Pozitivně

Průměr

Negativně

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011
Předchozí měsíckvěten 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida