Image Map

Mládež

Juniorka uspěla v Bratislavě, starší dorost doma rozstřílel Třinec

Bratislava, Ostrava 29. července - Přípravná utkání začala. Jako první do víru zápasů vstoupili junioři a starší dorostenci Vítkovic. Oba týmy pod vedením nových trenérů v premiérách uspěly. Juniorka Mojmíra Trličíka zvítězila na horkém ledě Slovanu Bratislava 2:1, starší dorost Jana Vavrečky a Radka Philippa pokřtil zmenšené kluziště OSTRAVAR ARÉNY vysokým vítězstvím 6:2 nad rivalem z Třince.

Luděk Krayzel svou první trenérskou sezonu ve Vítkovicích hodnotí pozitivně

Ostrava 27. dubna - Jako trenér dovedl pátou třídu k ligovému triumfu a sedmou třídu ke stříbru. Bývalý útočník, ale současný trenér Luděk Krayzel se za uplynulým soutěžním ročníkem ohlíží se spokojeností a se stejným odhodláním povede své svěřence, nyní již o rok starší do přípravy na nadcházející sezonu. Tentokrát už jako kouč 6. a 8. třídy a také jako šéftrenér žákovských týmů HC VÍTKOVICE STEEL.

Žákovský turnaj Sport 5 Cup opět v Ostravě

Ostrava 22. prosince - Také letošní Vánoce zpříjemní všem hokejistů do deseti let a mladším mezinárodní a prestižní Sport 5 Cup, nad kterým převzal patronát olympijský vítěz a mistr světa David Moravec. Hraje se 27. a 28. prosince v OSTRAVA ARÉNĚ a v RT TORAX Aréně v Porubě.

Jakub Petr o nominaci MS „20“: Máme šest pětek a šanci má každý

Ostrava 2. prosince - Vítkovický kouč Jakub Petr směřuje ke svému prvnímu vrcholu sezony. Jako trenér reprezentační dvacítky bude za měsíc bojovat na mistrovství světa ve Finsku.

V mládežnickém derby uspěla jen juniorka

Ostrava 2. listopadu - Tři zápasy derby tří mládežnických týmů ve čtyřech dnech. Mužstva Akademie HC VÍTKOVICE STEEL se na svém ledě střetla s Třincem, ovšem dařilo se jen juniorům, kteří vrátili stejně starým ocelářům porážku z prvního vzájemného utkání.

Obránce Zack Malík na kempu U16: Chci podat nejlepší výkon

Ostrava 29. října - Patnáctiletý vítkovický zadák Zack Malík má před sebou účast na kempu reprezentační šestnáctky. V přátelských utkáních na něj čeká také konfrontace s výběrem Švýcarska. Mladý bek se na soustředění v Rokycanech nesmírně těší a dobrým výkonem si chce říct o další nominace.

Malí hokejisté dostali od ČSLH novou výstroj v hodnotě 130 000 korun

Ostrava/Praha 13. října - Začít s hokejem od nejnižšího věku už neznamená pro děti respektive jejich rodiče až tak velkou investici, jak by se mohlo zdát. Od roku 2010 dostává vždy po konci letních prázdnin každý klub s organizovaným systémem mládeže od Českého svazu ledního hokeje výstroj pro začínající hokejisty zdarma.

Mládež v rychlém tempu: Junioři na turnaji ve Varech, mladší dorost v Třinci

Ostrava 7. srpna - Velké zatěžkávací zkoušky čekají o víkendu na dva ze tří týmů vítkovické mládežnické akademie. Junioři budou od pátku do neděle bojovat na turnaji v Karlových Varech. Mladší dorost se představí na elitně obsazeném President Cupu v Třinci.

VYJÁDŘENÍ ČSLH K REPORTÁŽI BARBORY DIVIŠOVÉ (TV NOVA, 13. a 15. 2. 2015)

Praha 16. února - Český svaz ledního hokeje se ohradil proti tendenční reportáži televize Nova o výchově mladých hokejových hráčů na území Česka, k upřesnění a komentování informací, které zazněly v reportáži se v oficiální tiskové zprávě vyjádřil tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

<< 1 2 3 4 5 6 >>

Jste spokojení s aktuálním kádrem?

Ano, zcela

Ano, ale chce to ještě posílit

Nic moc, potřebujeme více posil

Ne, loňský byl lepší