Image Map

Klub / Největší úspěchy klubu

Největší úspěchy klubu HC VÍTKOVICE RIDERA

Mistr ligy 1951/1952
Mistrovský kádr: Nachmillner, Hromniak - Remiáš, O.Pavlík, Planka, Šumlanský, Otte - Blažek, Bouzek, Václav Bubník, Seiml, Staněk, Garstka, Schober, Sysala, Návrat. Trenér: Vladimír Brouzek (hrající trenér).

Mistr ligy 1980/1981
Mistrovský kádr: Šindel, Brož - K.Dvořák, Figala, Horák, Kacíř, V.Kadlec, Lyčka, Mokroš, Stankovič, Šumichrast - Černík, Fryčer, Holaň st., Svozil, Kuřidým, Neuwirth, Říha, Krayzel, Prorok, Stránský, J.Vlk, Venkrbec, L.Zábojník, Kotala. Trenéři: Jan Soukup a Karel Metelka.

Vicemistr ligy 1949/1950
Vicemistrovský kádr: Štepánek, Nachmilner - Ošmera, O. Pavlík, Šumlanský, Otte - Blažek, Bousek, V. Bubník, Vašat, Staněk, Schober, Planka. Trenér: Vladimír Bouzek (hrající trenér).

Vicemistr ligy 1950/1951
Vicemistrovský kádr: Štěpánek, Nachmillner - Otte, Planka, Šumlanský, O.Pavlík - Blažek, Bouzek, Václav Bubník, Schober, Staněk, Vašat, Garstka, Sysala, Návrat, Piatkewicz. Trenér: Vladimír Brouzek (hrající trenér).

Vicemistr ligy 1952/1953
Vicemistrovský kádr: Nachmillner - Ošmera, O.Pavlík, Remiáš, Planka, Otte - Blažek, Bouzek, Václav Bubník, Seiml, Staněk, Garstka, Schober, Návrat. Trenér: Vladimír Brouzek (hrající trenér).

Vicemistr ligy 1982/1983
Vicemistrovský kádr: Šindel, Brož, Cagaš - K.Dvořák, Figala, Flašar, Kacíř, Kalužík, Lyčka, Majerník, Moták, Plánovský, A.Tomášek, Vavrečka - M.Adamec, P.Adamec, Černík, Holubář, R.Kasper, Kotala, Kuřidým, Melichařík, Neuwirth, Prorok, K.Přecechtěl, Říha, Svozil, Trličík, Venkrbec, J.Vlk. Trenéři: Jan Soukup a Karel Metelka.

Vicemistr ligy 1992/1993
Vicemistrovský kádr: M.Hlinka, Vašíček, I.Wolf - Holaň ml., Vavrečka, Kysela, Flašar, Javín, Rimmel, Škuta, Konštacký - Ryšánek, Peterek, Kotala, Folta, Šimíček, Badal, Horný, Fabián, Šebesta, Smeták, Piskoř, Hermann, Koláček, Sikora, Krayzel, A.Pavlík, Varaďa, Marek Monczmann, Rozum, Michálek. Trenéři: Vladimír Vůjtek st. a Zbyněk Neuwirth.

Vicemistr ligy 1996/1997
Vicemistrovský kádr: Prusek, Hudáček - Jerofejev, Škuta, A.Tomášek, Kumstát, Ševěček, Kysela, Jonák, L.Galvas, Kramný, Gřegořek, Kubina - Prokopjev, Moravec, Šimíček, Chlubna, Peterek, Prorok, Krayzel, Ryšánek, Krátoška, Pavliš, Kotásek, Polášek, Smeták, Klauda, Matějný, Pogonin, Sidljarov, Kostelňák. Trenér: Vladimír Vůjtek st. a Ladislav Svozil.

Vicemistr ligy 2001/2002
Vicemistrovský kádr: Trvaj, Falter, Smolka - Dresler, L.Galvas, Chmelíř, Jurečka, Philipp, Seman, Škuta, Tesařík, Výtisk, Zápotočný - Barna, Burger, Čermák, Irgl, Ivan, Kaděra, Krayzel, Krenželok, Melenovský, Moravec, Olesz, A.Padělek, I.Padělek, Pavelek, M.Procházka, Selingr, Stantien, Štraub, D.Tomášek, M.Tomášek. Trenéři: Alois Hadamczik, Kamil Konečný a Mojmír Trličík.

Vicemistr ligy 2009/2010
Vicemistrovský kádr: Štěpánek, Šindelář, Vošvrda - Sičák, Stehlík, Kuboš, Jurečka, Trnka, Malík, Voráček, Rehák, Barinka, Němeček, Vitásek - Burger, Kvapil, Štefanka, Ujčík, Klimek, Hruška, Krenželok, Treille, Svačina, Vrána, Selingr, Szturc, Roman, Strapáč, Šedivý, Káňa J., Plášek. Trenéři: Hadamczik, Konečný.

Vicemistr ligy 2010/2011
Vicemistrovský kádr: Málek, Šindelář, Prusek – Bartoň, Ficenc, Malík, Ovčačík, Punčochář, Rehák, Trnka, Voráček, Vosátko, Barinka, Kovář, Dudáš, Němeček, Suchý – Burger (C), Hlinka, Huna, Húževka, J. Káňa, Klimek, Kucsera, Pohl, Šedivý, Strapáč, J. Sýkora, Szturc, Tomas, Ujčík, Vrána, Svačina. Trenéři: Trličík, Moták.

Jak dopadnou Vítkovice v závěru ZČ?

Protlačí se do šestky

Bude se dařit, ale na šestku to nestačí

Na poslední chvíli ubrání desítku

Špatně, vypadnou z desítky