Jaromír Pytlík pokračuje ve Vítkovicích, podepsal dlouhodobý kontrakt

HC VÍTKOVICE RIDERA si pojistil služby talentovaného útočníka Jaromíra Pytlíka. Ostravský klub uspěl v přetahované s ostatními kluby a mladý slibný forvard ze Žďáru nad Sázavou dal přednost týmu, který mu jako první dal příležitost v extraligovém hokeji.

HC Vítkovice RideraŠestnáctiletý talent Jaromír Pytlík bude nadále součástí organziace HC VÍTKOVICE RIDERA. Rodák z Dačic podepsal s ostravským klubem nový víceletý kontrakt. Modro-bílým vítkovickým barvám dal přednost před řadou jiných českých velkoklubů, které také projevily o jeho služby seriózní zájem. Navzdory svému nízkému věku už má na svém kontě 7 extraligových startů, během kterých jednou skóroval.

Jakub Petr a Jaromír Pytlík po podpisu smlouvy

Premiérovou příležitost v naší nejvyšší soutěži daly Pytlíkovi právě Vítkovice. Generální manažer a hlavní trenér Jakub Petr neskrývá radost z toho, že talentovaný útočník souhlasil s pokračováním v Ostravě. „Už při Jaromírově příchodu v lednu tohoto roku jsem říkal, že jde především o příslib do budoucna. V těch několika zápasech, které v Extralize od té doby odehrál, jasně ukázal, jaká může být jeho cesta a že může mít před sebou velkou budoucnost. Všimly si toho i jiné kluby, které o něj projevily eminentní zájem, proto jsem velice rád, že se Jaromír rozhodl přijmout naši další nabídku a pokračovat u nás  s tím, že podepsal navíc víceletý kontrakt.“

Jaromír Pytlík podepsal kontrakt ve Vítkovicích v pondělí a okamžitě se zapojil do týmové přípravy. S mužstvem odcestoval na dvoutýdenní soustředění do Nízkých Tater.

Jaromír Pytlík

Číslo dresu: 12
Post:
útočník
Narozen:
25. září 2001 v Dačicích
Výška:
187 cm
Váha:
87 kg
Držení hole:
pravá