Informace o vstupenkách na čtvrtfinále s Kometou Brno

Čtvrtfinálová série play off mezi Vítkovicemi a Kometou startuje dvojzápasem v Ostravě 13. a 14. března. Vstupenky na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA jdou do prodeje ve středu 7. března, online i na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY souběžně.

Šlágrem čtvrtfinále Generali Play Off Tipsport Extraligy bude bezpochyby souboj moravských týmů Vítkovic a Komety Brno. Ostravané jsou ve čtvrtfinále po dlouhých čtyřech letech a Jihomoravané zase jdou do play off v pozici obhájce loňského titulu.

Prodej vstupenek začne ve středu 7. března

HC VÍTKOVICE RIDERA zahajuje čtvrtfinále s Kometou domácím dvojzápasem v úterý 13. a ve středu 14. března. Prodej vstupenek na oba domácí zápasy začíná ve středu 7. března v 9:00 hodin a souběžně bude probíhat na jak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, tak online v síti Ticketportal. Počet vstupenek na osobu je omezen, maximálně může jedna osoba koupit 10 lístků.

Vstupenky na čtvrtfinále: Lákají zvýhodněné balíčky

Jak už je ve vítkovickém klubu zvykem, také letos budou v prodeji zvýhodněné balíčky vstupenek na obě úvodní utkání. Cena balíčku je 698 Kč (což znamená 349 Kč za jedno utkání). Balíčky budou v prodeji od středy 7. března do neděle 11. března jak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, tak online v síti Ticketportal.

Jednozápasové vstupenky od pondělí 12. března

V neděli 11. března skončí prodej zvýhodněných balíčků a od pondělí 12. března budou v prodeji vstupenky na jeden konkrétní zápas. Cena jednozápasové vstupenky je 399 Kč. V prodeji budou v pondělí 12. března a v den utkání (v případě, že nedojde dříve k vyprodání kapacity OSTRAVAR ARÉNY).

Informace pro majitele permanentek

Majitelé celosezonních Klubových karet – permanentek – mají play off v rámci své karty zdarma bez nutnosti dalších doplatků či jiných kroků. Majitelé Klubových karet s platností pouze na základní část mohou v rámci předprodeje vstupenek využít možnost rezervace svého stávajícího místa pro dokoupení vstupenek (za plnou cenu). Rezervace budou pozdrženy do čtvrtka 8. března včetně, nákup na ně lze uskutečnit po dohodě přes kontaktní e-mail hockey@hc-vitkovice.cz. Všechny neuplatněné rezervace na místa permanentek platných pouze pro základní část budou v pátek 9. března uvolněny do veřejného prodeje.

Úprava dětských vstupenek

Vzhledem k play off dochází k úpravě dětských vstupenek. Ty jsou na vyřazovací boje zrušeny. Děti do 120 cm výšky budou mít vstup na utkání zdarma bez nároku na místo. Děti vyšší než 120 cm, bez ohledu na věk, musí zaplatit vstupné v plné výši.

Informace pro ZTP/P a vozíčkáře

Držitelé karet ZTP/P mají nárok na slevu 50% z ceny vstupného. Vozíčkáři s jednou osobou doprovodu mají vstup zdarma, počet vozíčkářů na utkání je omezen kapacitou plošiny pro vozíčkáře (max 25).

ČTVRTFINÁLE

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno

(13. 3., 17:30 a 14.3., 18:20, OSTRAVAR ARÉNA)

Ceny vstupenek
  • zvýhodněný balíček (2 zápasy) – 698 Kč (349 Kč/1 zápas)
  • jednozápasová vstupenka (1 zápas) – 399 Kč

Prodej vstupenek
  • online v síti Ticketportal
  • pokladna OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vchodu (od ulice Závodní)

Termíny prodeje zvýhodněných balíčků
  • středa 7. března – od 9:00 hodin (pokladna u hlavního vchodu otevřena do 17:00 hodin), Ticketportal
  • čtvrtek 8. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • pátek 9. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • sobota 10. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • neděle 11. března – Ticketportal (do 23:59 hodin), pokladna Arény 9 – 17 hod

Termíny prodeje jednozápasových vstupenek
  • pondělí 12. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • úterý 13. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • středa 14. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod

Pozn.: V případě vyprodání kapacity OSTRAVAR ARÉNY si HC VÍTKOVICE RIDERA vyhrazuje právo ukončit prodej vstupenek bez ohledu na uvedené termíny a časy.

Pro zajímavost – srovnání cen jiných klubů

HC Kometa Brno – sezení 500 Kč, stání 300 Kč (platí pouze na jeden zápas a cenu musí platit i majitelé permanentek)

HC Oceláři Třinec – sezení 380 Kč – 330 Kč, stání 250 Kč (platí pouze na jeden zápas, zvýhodnění pro děti a seniory zrušeno)

HC Dynamo Pardubice – sezení 420 Kč – 210 Kč, stání 160 Kč (platí pouze na jeden zápas)