Sestřih zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec (15. 1. 2017)

Ostrava 15. ledna - Sestřih zápasu 39. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec (15. 1. 2017)

Ostrava 15. ledna - Fotogalerie ze zápasu 39. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec. Foto Petr Kotala.

Odehráli jsme nejlepší zápas v sezoně, pochvaluje si dvoubrankový Radoslav Tybor

Ostrava 15. ledna 2017 - Bývalí třinečtí hokejisté v dresu Vítkovic se v "ocelářském" derby trefovali jako na běžícím páse. Jednou rozvlnili síť Jan Výtisk a David Květoň, dvakrát mířil přesně Radoslav Tybor. Právě slovenský forvard byl autorem důležitých branek z úvodu zápasu a průběhu třetí třetiny.

Úžasný zápas, usmívá se střelec Jan Výtisk

Ostrava 15. ledna 2017 - Sváteční střelec Jan Výtisk si v sezoně našel oblíbený tým, proti kterému se trefil již podruhé. Pro ostravského fanouška je potěšující, že se jedná zrovna o rivala z Třince. Řízný bek se objevil nehlídaný v úvodu druhé třetiny na brankovišti Šimona Hrubce a dorážkou poslal podruhé v zápase Vítkovice do vedení.

VIT - TRI 6:3: Vyprodaná aréna a šestigólový koncert Vítkovic

Ostrava 15. ledna - Tohle byla velká modro-bílá paráda. Na Vítkovice by před třetím derby sezony po minulých výsledcích vsadil jen málokdo, ale Ostravané ukázali, co v nich je. Po celý zápas byli jednoznačně lepší než Třinec, neskolil je ani rychlý obrat Slezanů. Čtyřbranková třetí třetina nakonec přinesla tři body i vítězné ovace vyprodané OSTRAVAR ARÉNY.

SD Aréna, Chomutov

Piráti Chomutov...HC VÍTKOVICE RIDERA

Piráti Chomutov - HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 22. ledna 2017 - 15:30 - Extraliga