Na Plzeň s knírem a pro pivo Radegast zdarma

Ostrava 26. listopadu - Movember 2014 vrcholí a s ním i aktivity Vítkovic k této dobročinné akci. HC VÍTKOVICE STEEL se ve spolupráci s partnerem extraligy pivovarem Radegast rozhodl odměnit všechny fanoušky, kteří poctivě pěstují knír za boj proti rakovině prostaty, pivem zdarma na posledním listopadovém utkání s Plzní.

Trenéři Akademií ČSLH se sjeli do Vítkovic (+VIDEO)

Ostrava 25. listpadu - Sympozium trenérů týmů Akademií ČSLH tentokrát hostila ostravská ČEZ ARÉNA. Pod vedením zlatého olympionika a mistra světa a současného trenéra reprezentační sedmnáctky Roberta Reichela se trenérské špičky mládežnických kategorií navzájem obohacovaly o poznatky a nové trendy. Stěžejním bodem ostravské schůze byla vhazování a jejich úspěšná hra.

Fotografie z utkání HC VÍTKOVICE STEEL - HC Sparta Praha

Ostrava 25. listopadu - Fotogalerie z utkání 24. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Sparta Praha. Autor Petr Kotala.

Brandon Maxwell: Tým mi svým kvalitním výkonem první zápas ulehčil

Ostrava 25.listopadu - Ve Vítkovické kleci se v duelu proti Spartě představil v této sezoně po Filipu Šindelářovi a Danielu Dolejšovi také třetí brankář a to Američan Brandon Maxwell. Rodák z Winter Park, nedaleko floridského Orlanda, pustil za svá záda dva kotouče a také rozhodující samostatný nájezd šikovného Martina Réwaye. Jaké jsou jeho první pocity po utkání?

Gólů z přesilových her jsme měli dát více, smutní Ondřej Roman

Ostrava 25.listopadu - O dvou bodech pro Spartu rozhodl také neúspěšný samostatný nájezd Ondřeje Romana, který nevyzrál na Rastislava Staňu. Vítkovice, ač vedly o dvě branky, odnášejí si z duelu proti Spartě jediný bod a klesají tak na poslední místo tabulky

VÍTKOVICE STEEL logo
ŠKOENERGO Arena, Boleslav