V neděli na domácí půdě derby s Třincem! Hraje se od 18:20

Ostrava 6. února - Bude OSTRAVA ARÉNA praskat ve švech? Měla by! Moravskoslezský kraj čeká poslední Ocelářské derby základní části letošní sezony. Vítkovice půjdou proti Třinci povzbuzeny pátečním úspěchem. Úvodní buly bude vhozeno v 18:20.

CHO - VIT 3:5: To je ono! Vítkovice v Chomutově otočily zápas a vezou tři body

Chomutov - Využitá přesilovka, gól v oslabení, zlepšené zakončení a tři body. Hokejisté Vítkovic inkasovali na ledě Chomutova mocnou psychickou vzpruhu, dokázali zvítězit i navzdory tomu, že prohrávali už o dvě branky. Ostravané jako první od začátku kalendářního roku vyhráli v Chomutově a z ledu soupeře vezou tři body po dlouhých dvaceti zápasech! Vítěznou extraligovou premiéru zaznamenal brankář Patrik Bartošák.

Prodej vstupenek na nedělní derby s Třincem

Ostrava 5. února - V neděli 7. února se od 18:20 hodin hraje 4. Ocelářské derby letošní sezony mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Oceláři Třinec. Vstupenky jsou k dostání v prodeji na pokladně OSTRAVA ARÉNY.

Vítkovice se pokusí získat body v Chomutově

Ostrava 4. února - Na ledě aktuálně sedmého celku extraligové tabulky se dvanácté Vítkovice budou pokoušet odrazit útok posledních týmů a znovu se dostat do závěsu hranice desítky. Duel mezi domácími chomutovskými Piráty a Ostravany hostí SD Aréna v pátek od 17:30 hodin.

Variant bylo více, ale Vítkovice jsou srdcovka, říká Patrik Bartošák. Rozchytá se v Šumperku

Ostrava 2. února - „Z Vítkovic jsem se dostal do Ameriky, takže jsem rád, že jsem zase tady a budu moci oblékat vítkovický dres,“ říká po návratu ze zámoří brankář Patrik Bartošák, který s ostravským klubem podepsal nový víceletý kontrakt.

OSTRAVA!!! Vítkovice STEEL
OSTRAVA ARÉNA

HC VÍTKOVICE STEEL...HC Oceláři Třinec

HC VÍTKOVICE STEEL - HC Oceláři Třinec