Tréninky doplní zápasy. Vítkovice začnou ve čtvrtek, ale bez reprezentantů

Ostrava 28. července - Ligové duely to sice ještě nejsou, ale přesto se už mají fandové, nač těšit. Po více než čtyřech měsících pauzy a tréninků čekají nyní ostravské hokejisty i zápasy, zatím jen přípravné. Do nich půjdou modro-bílí bez některých hráčů.

Junioři na úvod přípravy porazili Třinec (+VIDEO)

Ostrava 25. července - Vítkovičtí junioři vstoupili do předzávodního období výhrou, když na vlastním ledě celkem jednoznačně přehráli regionálního rivala z Třince 5:1.

Start juniorské extraligy už klepe na dveře. Vítkovice v pátek v přípravě s Třincem

Ostrava 24. července - Netradičně už v polovině srpna začne juniorská extraliga. Také proto musí předzávodní období týmů začít dříve, než obvykle. Vítkovičtí junioři vstoupí do přípravných duelů v pátek střetnutím s Třincem.

Peter Oremus dá šanci mladým, nově zkouší obránce Šenkeříka

Ostrava 22. července - Vítkovický hlavní trenér Peter Oremus dává dohromady tým pro novou sezonu. Jeho svěřenci už od neděle trénují na ledě a vyhlížejí první přípravné zápasy. K týmu se na zkoušku nově připojil obránce Petr Šenkeřík, zlínský odchovanec, který naposledy působil ve Slavii.

VIDEO: Vítkovice už trénují na ledě

Ostrava 21. července - Léto je nazdržitelně pryč, alespoň z pohledu vítkovických hokejistů, kteří v neděli poprvé nazuli brusle a absolvovali první trénink na ledě. Ačkoli do prvního soutěžního zápasu zbývá celý měsíc a do prvního extraligového zápasu téměř dva, pro hráče A-mužstva začala sezona právě tímto úvodním tréninkem, který takém odstartovala druhá část přípravy.

VÍTKOVICE STEEL logo
E-shop
Eshop HC Vítkovice Steel
Předchozí měsícčervenec 2014Další měsíc