Rozhodující víkend začíná doma v pátek v 17:30 s Grodnem

Ostrava 3. září - Nejprve domácí duel s Němanem Grodno, pak cesta do Mannheimu a střetnutí s místním Adlerem. Vítkovice mají o tomto víkendu hodně nabitý program, navíc stojí na rozcestí mezi postupem do další fáze Ligy mistrů a koncem v letošní sezoně prestižní soutěže. Fandové by si neměli nechat ujít páteční zápas s běloruským Grodnem, od 17:30 v OSTRAVA ARÉNĚ.

Ladislav Svozil: Věřím, že fanoušci vědí, že jde o vše a proti Grodnu nás podpoří

Ostrava 2. září - Vítkovičtí hokejisté mají možnost v pátek zpečetit postup do další fáze Champions Hockey League, jenže aby se jim to povedlo, musejí zdolat hodně těžkého soupeře z běloruského Grodna. Kouč Ladislav Svozil se ohlédl za prvním dějství vzájemné bitvy a promluvil i o tom, které teprve přijde.

David Moravec v neděli ukončí kariéru velkou exhibicí

Ostrava 1. září - Olympijský vítěz z Nagana a mistr světa David Moravec už sice pověsil extraligové brusle na hřebík, ale definitivní tečku za svou bohatou kariérou se rozhodl udělat až nyní. V neděli 6. září v 17:22 začne v OSTRAVA ARÉNĚ velká rozlučková exhibice za přítomnosti legend hokejových Vítkovic a legend českého hokeje a zlaté generace 90. let.

Stanislav Balán: Cíl jsme splnili, ještě jej potvrdit v pátek doma

Grodno 30. srpna - Útočník Stanislav Balán se na vítězství Vítkovic v Grodnu podílel gólem a asistencí. Po zápase hovořil o tom, že mužstvo splnilo cíl, ale musí jej ještě potvrdit v domácí odvetě. Ostravané v Bělorusku i přes nepřízeň rozhodčích a pevnou obranu soupeře udělali první krok ke kýženému postupu ze základní skupiny Champions Hockey League.

CHL: GRO - VIT 0:2: Vítkovice vynulovaly Grodno na jeho ledě a slaví vítězství

Grodno 30. srpna - První vítězství sezony. Vítkovice vyzrály v Bělorusku na obranný val Němanu Grodno, ustály řadu vyloučení a zaslouženě si připsaly první tři body do tabulky, čímž si pomohly se svými šancemi na postup ze základní skupiny. Brankář Pavel Kantor vychytal čisté konto.

VÍTKOVICE STEEL logo
Ostrava Aréna

HC VÍTKOVICE STEEL...Něman Grodno

HC VÍTKOVICE STEEL - Něman Grodno