Ve Vítkovicích pokračují Šedivý, Kolouch, Hlinka a Dudáš

Ostrava 15. dubna - Budování kádru na novou extraligovou sezonu pokračuje. Dalšími hráči, kteří z původního kádru prodloužili své kontrakty s HC VÍTKOVICE STEEL pro nadcházející sezonu, se stali útočníci Ondrej Šedivý, Petr Kolouch, Michal Hlinka obránce Martin Dudáš.

Richard Stehlík zůstává v Ostravě i pro příští sezonu

Ostrava 14. dubna - Slovenský zadák Richard Stehlík prodloužil v pondělí své působení v HC VÍTKOVICE STEEL. Skalický rodák s reprezentačními zkušenostmi tak i nadále zůstává v Ostravě.

Champions Hockey League kompletuje startovní pole prvního ročníku

Ostrava 11. dubna - Znovuobnovená hokejová Liga Mistrů už pomalu klepe na dveře, 21. května se v Minsku rozlosuje první ročník Champions Hockey League. Ještě ale zbývá rozluštit tajenku všech účastníků. Základ je dán, kdo ale postoupí z play off národních lig? Některé nové týmy už jsou známy, českou čtveřici rozšíří minimálně Třinec.

Roman Szturc podepsal ve Vítkovicích novou tříletou smlouvu

Ostrava 8. dubna - Služby elitního útočníka, navíc v podstatě odchovance Romana Szturce si pojistil HC VÍTKOVICE STEEL na další tři sezony. Čtyřiadvacetiletý forvard podepsal nový kontrakt v úterý dopoledne.

Vítkovice pojišťují služby svých hráčů na novou sezonu

Ostrava 8. dubna - Krátce po skončení bojů play off se ve Vítkovicích rozjela kola vytváření kádru na nový extraligový ročník. Řadě klíčových hráčů končila k 30. dubnu smlouva, ovšem velká část z nich už své angažmá v ostravském klubu prodloužila.

Evraz logo
E-shop
Eshop HC Vítkovice Steel
Předchozí měsícduben 2014Další měsíc