Zápas pravdy na ledě mistra. Vítkovice v neděli vyzvou Zlín

Ostrava 1. listopadu - Souboj předposledního s posledním, taková je tvrdá realita nedělního zápasu, ve kterém Vítkovice dorazí na led úřadujícího mistra ze Zlína. Pro oba celky to bude utkání pravdy před nastávající reprezentační přestávkou. Duel 18. kola Tipsport Extraligy začíná na ledě ZS Luďka Čajky v neděli v 17 hodin!

Další nová tvář z Komety ve Vítkovicích. Zadní řady rozšířil Tomáš Malec

Ostrava 29. října - Po příchodu Tomáše Svobody hlásí Vítkovice dalšího exbrněnského hráče ve svých řadách. Tentokrát jde o zkušeného obránce Tomáše Malce, který v minulosti hrál i třeba za Třinec, či za Carolinu Hurricanes a Ottawy Senators v NHL.

Sestřih utkání HC VÍTKOVICE STEEL - HC Oceláří Třinec (28. 10. 2014)

Ostrava 28. října - Sestřih předehrávky 17. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Oceláři Třinec.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE STEEL - HC Oceláři Třinec (28. 10. 2014)

Ostrava 28. října - Fotogalerie z předehrávky 17. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Oceláři Třinec. Autor Petr Kotala.

Roman Szturc: Do zakončení jsme se nedostávali, na góly se nadřeme

Ostrava 28.října - Vítkovičtí se v derby proti Třinci střelecky neprosadili a když Zbyněk Irgl v dresu Ocelářů vsítil dva přesné zásahy, odjíždí Třinec z Ostravy se třemi body. V největší šanci Vítkovic se ocitl Roman Szturc, ale únik s Richardem Stehlíkem k brance nevedl.

VÍTKOVICE STEEL logo
ZS Luďka Čajky, Zlín

HC PSG Zlín...HC VÍTKOVICE STEEL

HC PSG Zlín - HC VÍTKOVICE STEEL