HC VÍTKOVICE RIDERA si pojistil služby Lukáše Kucsery a Lukáše Kloka

Ostrava 7. prosince - Nové dlouholeté kontrakty s mateřským celkem podepsali ve středu po poledni obránce Lukáš Klok a Lukáš Kucsera. Podle slov trenéra a generálního manažera Vítkovic Jakuba Petra by v budoucnu měli patřit ke klíčovým hráčům mužstva.

Fotografie ze zápasu CHL HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Fribourg-Gottéron (6. 12. 2016)

Ostrava 6. prosince - Fotogalerie z prvního čtvrtfinále Champions Hockey League mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Fribourg-Gottéron. Foto Petr Kotala

Dvoubodový Jakub Illéš: Měli jsme více ze hry, ale rozhodlo se na brankovišti

Ostrava 6. prosince 2016 - Dvěma body za branku a asistenci se proti Fribourgu blýskl Jakub Illéš. Bohužel puk se za zády Daniela Dolejše objevil hned pětkrát a Vítkovičtí tak mají obtížnou pozici do odvety, která se hraje za týden ve Švýcarsku.

VIT - FRI 2:5: Fribourg střelecky ovládl první čtvrtfinále

Ostrava 6. prosince - Bitva o semifinále Ligy mistrů nezačala pro hokejisty Vítkovic dobře. Ostravané sice na svém ledě přehrávali švýcarský Fribourg a podle statistiky jej i přestřílely, nicméne produktivita byla na straně Gottéronu. Díky hattricku kapitána Sprungera a čtyřem asistencím Romana Červenky tak Švýcaři před odvetou ve Fribourgu vedou sérii 5:2.

Vítkovice vs. Fribourg: Boj o semifinále CHL začíná v úterý v Ostravě

Ostrava 5. prosince - Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA vstoupí do bojů o semifinále Ligy mistrů na svém ledě v úterý. Jejich soupeřem je švýcarský tým HC Fribourg-Gottéron. První bitva čtvrtfinále začíná v OSTRAVAR ARÉNĚ v 17 hodin.

OSTRAVAR ARÉNA

HC VÍTKOVICE RIDERA...Piráti Chomutov

HC VÍTKOVICE RIDERA - Piráti Chomutov

Pátek 9. prosince 2016 - 17:00 - Extraliga