Vítkovice v základní části osmé: Byl to nekonečný boj, říká trenér Svozil

Ostrava 2. března - Stejnou pozici jako před rokem vybojovali v základní části extraligy hokejisté Vítkovic. Po hrůzostrašném podzimu je osmé místo přece jen pozitivem, a to i navzdory faktu, že mužstvo mohlo pokukovat po šesté pozici.

Vítkovice v předkole vyzvou Pardubice, začíná se ve středu v Porubě

Ostrava 2. března - Dvojutkáním na ledě zimního stadionu SAREZA v Porubě začne ve středu a ve čtvrtek série předkola play off mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Vstupenky pouze na stání jsou v prodeji od pondělí od 13 hodin, cena je opět 100 korun.

Sestřih zápasu HC VÍTKOVICE STEEL - HC ŠKODA PLZEŇ (1. 3. 2015)

Ostrava 1. března - Sestřih zápasu 52. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC ŠKODA PLZEŇ.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE STEEL - HC ŠKODA PLZEŇ (1. 3. 2015)

Ostrava 1. března - Fotogalerie ze zápasu 52. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC ŠKODA PLZEŇ. Autor Petr Kotala

Byli jsme lepším týmem a vítězství si zasloužili, raduje se Ondřej Roman

Ostrava 1.března - Jednou asistencí a dobrým výkonem se prezentoval Ondřej Roman v utkání s Plzní, kterým Vítkovice zakončily pouť základní části Extraligy. Rodák z Poruby se vrátil na svůj mateřský zimní stadion poprvé od dorosteneckých let a mohl si okamžitě vychutnat vítěznou radost. Do dalších bojů předkola play off si "na Sarezu" pozvou Pardubice.

VÍTKOVICE STEEL logo
ZS SAREZA, Poruba

HC VÍTKOVICE STEEL...HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE

HC VÍTKOVICE STEEL - HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE