PCE - VIT 1:3: Hotovo! Vítkovice uspěly v Pardubicích a jsou v předkole

Pardubice 26. února - Roční půst končí, Ostrava se může těšit na vyřazovací boje hokejové extraligy. Vítkovičtí hokejisté definitivně zpečetili svou účast v předkole play off na ledě posledních Pardubic. Nezastavil je ani brzy inkasovaný první gól. Modro-bílí otočili zápas a v posledních dvou kolech základní části se mohou soustředit na boj o lepší pozici pro rozhodující bitvy sezony.

Dorost musí doma v úterý odvrátit mečbol Plzně

Plzeň 25. února - Dřeli, ale přesto je blíže čtvrtfinále jejich soupeř. Starší dorostenci ztrácejí v osmifinále play off na Plzeň už dva zápasy a v úterý musejí vyhrát, pokud nechtějí připustit konec sezony.

Boj juniorů o play off nevyšel, víkend bez bodu

Ostrava 25. února - Vítkovická juniorka bude bohužel v letošním play off chybět. Ostravští mladíci se sice chtěli pokusit o malý zázrak, ale jejich snaha vyšla naprázdno. Víkendové porážky s Hradcem a Pardubicemi definitivně rozhodly.

Přes tři desítky dětí si užily Den s hokejem HC VÍTKOVICE RIDERA (VIDEO)

Ostrava 25. února - Více než tři desítky nových hokejových adeptů přivedli rodiče na Den s hokejem HC VÍTKOVICE RIDERA. Pod taktovkou profesionálních trenérů mládeže v čele s olympijským vítězem a mistrem světa Davidem Moravcem noví zájemci o hokej vyzkoušeli bruslení, hru s hokejkou a pukem a především si užili sobotní odpoledne.

V neděli do Pardubic. Potvrdí Vítkovice postup do play off?

Ostrava 25. února - Vítkovičtí hokejisté jedou v neděli do českého hockey townu. Na ledě Pardubic se budou snažit potvrdit páteční úspěch nad Libercem a tím definitivně stvrdit svou pozici v desítce. Duel tradičních soupeřů z východu Čech a severu Moravy se hraje v pardubické Tipsport Aréně v neděli od 17 hodin.

OSTRAVAR ARÉNA

HC VÍTKOVICE RIDERA...HC Olomouc

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Olomouc

Úterý 28. února 2017 - 17:20 - Extraliga