Vítkovice se v Ingolstadtu poperou o teoretickou naději na postup

Ingolstadt 22. září - Na ledě německého šampiona se hokejisté Vítkovic pokusí udržet nad vodou naděje na postup ze základní skupiny Champions Hockey League. Ostravané musejí bezpodmínečně vyhrát za tři body, ovšem ani tak nebudou mít postup zajištěn. Ve stejné situaci je i domácí Ingolstadt. Pátý duel CHL se hraje v Saturn Areně v úterý od 19:30 hodin.

Fotografie z utkání HC VÍTKOVICE STEEL - PSG ZLÍN (21. 9. 2014)

Ostrava 21. září - Fotogalerie z utkání 5. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a PSG Zlín. Autor Petr Kotala.

Nakopla nás výhra ve Varech, soudí po dalším vítězném duelu Vladimír Svačina

Ostrava 21.září - Útočník Vladimír Svačina se rozpovídal o tom, jak to nyní v týmu funguje a i přes omlazenou sestavu to týmu šlape. Ostravané porazili v těžkém duelu Zlín a vyhoupli se tak na druhé místo v tabulce.

Petr Šenkeřík: Na tréninku zkouším tyhle rány z první. Jsem rád, že to vyšlo

Ostrava 21.září - Pro trenéra Zlína Vlacha neperspektivní obránce Petr Šenkeřík rozhodl utkání Vítkovic se Zlínem krásnou ranou od modré. Vítkovice doslova vydřely další tři body a v tabulce se zavěsily za vedoucí Litvínov. Pro vítkovického zadáka to byla první trefa v modrobílém dresu.

VIT - ZLN 3:2: Vítkovice zdolaly i houževnatý Zlín a slaví počtvrté v řadě

Ostrava 21. září - Také úřadující mistr extraligy se musel sklonit před sílou a výkonem vítkovických hokejistů. Ostravané ve svém prostředí prodloužili trápení Zlína a zatímco jeho šňuru proher natáhli, sami se mohli radovat počtvrté v řadě. Výhru paradoxně trefil zlínský rodák Petr Šenkeřík. Vítězná forma modro-bílých tak pokračuje.

VÍTKOVICE STEEL logo
Saturn Arena, Ingolstadt

ERC Ingolstadt...HC VÍTKOVICE STEEL

ERC Ingolstadt - HC VÍTKOVICE STEEL