Další zápas Ligy mistrů: V sobotu dorazí švýcarský Zug

Ostrava 22. srpna - Champions Hockey League pokračuje zápasy druhého kola. Vítkovice hrají opět doma, tentokrát ovšem trochu netradičně v sobotu. Soupeřem jim bude švýcarský EV Zug, jeden z tradičních klubů země helvétského kříže. Utkání začíná v ČEZ ARÉNĚ v 17 hodin.

Fotografie ze zápasu CHL HC VÍTKOVICE STEEL - ERC Ingolstadt (21. 8. 2014)

Ostrava 21. srpna - Fotogalerie z utkání Champions Hockey League mezi HC VÍTKOVICE STEEL a ERC Ingolstadt. Autor Aleš Krecl

Hráli jsme dobře a výhra nám zvedne sebevědomí, říká dvoubrankový Patrik Zdráhal

Ostrava 21.srpna - Dvě branky a jedna asistence. To je vizitka devatenáctiletého Patrika Zdráhala v prvním utkání CHL ve vítkovickém dresu. Ostravané přehráli Ingolstadt v poměru 5:1 a i přes spoustu neproměněných přesilových her v úvodu utkání si připisují první triumf v této prestižní soutěži. Pro sobotní duel si tak zajistil speciální helmu i dres CRAMO TOP SCORER.

CHL: VIT - ING 5:1: Něměcký mistr si v Ostravě ani neškrtl

Ostrava 21. srpna - Champions Hockey League rozehrála svou první sezonu. Historicky první zápas začal na ledě ostravské ČEZ ARÉNY. Vítkovice v něm doslova nedaly šanci německému mistru ERC Ingolstadt a po výhře 5:1 zaslouženě braly tři body do tabulky.

Liga Mistrů je tady, Vítkovice ve čtvrtek proti německému šampionovi

Ostrava 20. srpna - Prázdniny končí, sezona začíná. Tolik vyhlížené datum se přiblížilo. Vítkovice ve čtvrtek na vlastním ledě rozehrají první zápas v rámci Champions Hockey League. Jejich protivníkem bude od 17 hodin v ostravské ČEZ ARÉNĚ německý šampion ERC Ingolstadt.

VÍTKOVICE STEEL logo
ČEZ ARÉNA, Ostrava

HC VÍTKOVICE STEEL...EV Zug

HC VÍTKOVICE STEEL - EV Zug