Hell Week? Název odpovídal náplni, říká po soustředění Jakub Petr

Ostrava 1. července - Pekelný týden skončil. Trenéři Vítkovic se snažili, aby takto nazvané soustředění nezaostalo za svým jménem a podařilo se. Trenéři Jakub Petr a Pavel Trnka a kondiční kouč Igor Horyl měli na týdenním tréninkovém pobytu ve Zlatých Horách při ruce i instruktory zásahových jednotek Policie ČR a hokejisté ostravského celku zažili hodně netradiční dril plný tlaku na fyzickou, ale i psychickou kondici. Po návratu z Jeseníků hlavní trenér Petr pochválil svůj tým za to, jak se k celému soustředění postavil.

Rostislav Olesz po Hell Week: Nic v takovém tempu a náročnosti jsem nezažil

Zlaté Hory 1. července - Poslední bojová akce před pátečním obědem a pekelný týden hokejistů HC VÍTKOVICE STEEL ve Zlatých Horách se uzavřel. Během šesti dní hráči makali pod tvrdým fyzickým i psychickým náporem. Útočník Rostislav Olesz, který má zkušenosti z NHL i ze Švýcarska přiznal, že něco podobného v takové náročnosti ještě nikdy nezažil, ovšem zároveň zmínil, že právě změna stereotypu a netradiční pojetí jej hodně bavilo.

Mediální partner Vítkovic - HITRÁDIO ORION – s novým vizuálním stylem a zvukovým obalem

Ostrava 1. července - Hitrádio Orion mění vizuální styl a zvukový obal. Po deseti letech od vzniku Hitrádií, nejsilnější české skupiny regionálních stanic, přicházejí Hitrádia s novým vizuálním stylem, grafickým logem a zvukovým obalem, a to v čele s největším z nich – Hitrádiem Orion.

Hokejisté sbírali osmitisícovky. Sáhli jsme si na dno, přiznal Petr Kolouch

Zlaté Hory 29. června - Třetí noční bojová akce přinesla hokejistům Vítkovic na soustředění Hell Week ve Zlatých Horách soutěž zvanou Messnerovy vrcholy. Dvoučlenná družstva hráčů měla za úkol v přeneseném slova smyslu zdolat čtrnáct osmitisícových vrcholů světa na trase po blízké sjezdovce. "Trvalo nám to asi dvě a půl hodiny a naběhali jsme minimálně patnáct kilometrů," oddechoval Petr Kolouch, který s Daniel Krenželokem jako první posbíral všech čtrnáct vrcholů.

Třetí den úleva? Ne, zvýšení dávek a další noční cvičení

Zlaté Hory 28. června - Říká se, že třetí den bývá kritický, proto často třetí den soustředění a různých pobytů přináší menší úlevu v zátěži. Tento fakt ale neplatí pro vítkovický Hell Week ve Zlatých Horách. Trenér Pavel Trnka prozrazuje, že naopak došlo ke zvýšení tempa tréninkových dávek, Roman Szturc hodnotí polovinu soustředění. Noc z úterý na středu navíc znovu přinesla další bojový poplach a půlnoční cvičení.

OSTRAVA!!! Vítkovice STEEL
E-shop
Eshop HC Vítkovice Steel
Předchozí měsícčervenec 2016Další měsíc