Vydražte si originální hrané dresy Vítkovic z CHL 2015/2016

Ostrava 22. července - Vítkovičtí hokejisté v nich zvítězili v Grodnu, v Mannheimu před deseti tisíci diváků padli až po nájezdech a v play off v nich bojovali na ledě nejúspěšnějšího finského klubu. A vy nyní jeden z nich můžete mít doma. Kompletní bílá sada originálních hraných dresů Vítkovic z Ligy mistrů sezony 2015/2016 jde do aukce. Vyvolávací cena je jen 999 Kč!

Vítkovičtí poprvé na zmenšeném kluzišti: Atraktivní výzva, shodují se hráči

Ostrava 21. července - Tři dny po prvním oficiálním tréninku na ledě měli hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL možnost na vlastní kůži vyzkoušet a otestovat zmenšenou plochu OSTRAVAR ARÉNY, na které se bude od nové sezony hrát extraligový hokej. Původní kluziště o rozměrech 60x30 m se zredukovalo na 58x28 m.

Chci být pro mužstvo přínosem, říká navrátilec Jan Výtisk

Ostrava 20. července - Obránce Jan Výtisk se do mateřských Vítkovic vrátil po dlouhých třinácti letech. Bývalý kapitán posledního extraligového mistra je nyní se svým klubem připraven bojovat proti všem soupeřům se stejným odhodláním a stejným srdcem, jako jej všichni fandové byli zvyklí vídat v dresech soupeřů.

Vítkovice zmenšily kluziště. Bude lépe vyhovovat našemu systému říká Jakub Petr

Ostrava 18. července - Pověstné ostravské letiště - široké kluziště OSTRAVAR ARÉNY - je od dnešních dnů už minulostí. Vedení HC VÍTKOVICE STEEL se v čele s trenérem a generálním manažerem Jakubem Petrem rozhodlo od nové sezony využít menší variantu rozměrů ledové plochy a od nové sezony se bude extraliga v Ostravě hrát na užším, ale i kratším kluzišti, než doposud.

Vítkovice poprvé na ledě. Přibyli hráči na zkoušku

Ostrava 18. července - Kombinovaná příprava sucho – led následuje po týdnu volna a hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL tak zahájili finální část letní přípravy v předzávodním období. K prvnímu tréninku na ploše Multifunkční haly vyjeli ve vítkovickém dresu i někteří hráči Poruby a také hráči na zkoušku.

OSTRAVA!!! Vítkovice STEEL
E-shop
Eshop HC Vítkovice Steel
Předchozí měsícčervenec 2016Další měsíc