Prohru s Přerovem odčinili osmáci v duelu s Chomutovem

Hradec Králové 24. března - Po šestibrankovém přídělu přišel šestibrankový triumf. Starší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA na finálovém turnaji mistrovství republiky 8. tříd odčinili čtvrteční porážku 1:6 s Přerovem vítězstvím 6:1 nad Chomutovem.

Osmáci bojují v Hradci o titul, první zápas vyhráli

Hradec Králové 22. března - Vítězstvím vstoupili ve středu žáci 8. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA do finálového turnaje mistrovství republiky v Hradci Králové. Domácí Mountfield HK přehráli v samostatných nájezdech. Ve čtvrtek je čeká Přerov.

Patrik Bartošák a Lukáš Klok na srazu reprezentace

Ostrava 20. března - Necelý týden po vypadnutí z extraligového play off obdrželi hned dva hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA pozvánku na kemp české reprezentace, který v pondělí začal v Praze.

Mladší dorost překonal Havířov a bude bojovat o titul

Ostrava 18. března - Mladší dorostenci HC VÍTKOVICE RIDERA zvládli malé derby v semifinále ELIOD Extraligy, dva zápasy jim stačily k úspěchu nad Havířovem, což znamená, že tým trenérů Ryšánka a Philippa vyrazí do Hradce Králové na republikové finále, které urči mistra!

Jakub Petr hodnotí sezonu: Neúspěch to nebyl, nedali jsme kůži lacino

Ostrava 14. března - Trenér a generální manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Jakub Petr se dva dny po vyřazení svého týmu z předkola play off ohlédl za extraligovou sezonou, vyjmenoval pozitiva i negativa a nastínil, jakým směrem by se měl jeho tým ubírat před novou sezonou.

Image Map
1 Bílí tygři Liberec 52 103
2 HC Oceláři Třinec 52 98
3 HC Sparta Praha 52 94