Na Štěpána doma se Zlínem. Povinnost velí: Bodovat!

Ostrava 23. prosince - Letošní Vánoce tráví hokejisté Vítkovic doma ve víru extraligových bojů. Už na druhý svátek vánoční Ostravané přivítají na svém ledě stále ještě úřadujícího mistra ze Zlína. Duel v ČEZ ARÉNĚ začíná už v 15:30.

Vánoční dárek z Finska. Do Vítkovic se vrací Tomáš Kudělka

Ostrava 23. prosince - Po půlroce stráveném ve finském Lahti se do Vítkovic vrací sedmadvacetiletý obránce Tomáš Kudělka. K týmu by se měl připojit po vánočních svátcích, hrát by mohl nejdříve na ledě Slavie.

HC VÍTKOVICE STEEL přeje všem fanouškům a partnerům krásné Vánoce

Ostrava 23. prosince - Hokejový klub HC VÍTKOVICE STEEL přeje všem příznivcům a partnerům příjemně strávené vánoční svátky a hodně úspěchů v roce 2015.

O Vánocích v extralize bez asistenta Jakuba Petra

Ostrava 22. prosince - Druhý kouč vítkovického A-mužstva Jakub Petr se s reprezentační osmnáctkou účastní Turnaje pěti, mezi Vánocemi a Novým rokem tak tým povede hlavní trenér Ladislav Svozil sám.

Nominace dvacítek na MS hotová. Vítkovické trio bude reprezentovat

Toronto 21. prosince - Mají to v kapse. Vítkovičtí hráči Jan Štencel, Lukáš Klok a Patrik Zdráhal budou reprezentovat Česko na letošním mistrovství světa do 20 let v Kanadě. Trenéři původně oznámili zveřejnění konečné nominace až 23. prosince, ale nakonec uzavřeli soupisku už v neděli a všichni tři ostravští hráči v ní figurují.

VÍTKOVICE STEEL logo
ČEZ ARÉNA, Ostrava

HC VÍTKOVICE STEEL...HC PSG Zlín

HC VÍTKOVICE STEEL - HC PSG Zlín