Zbytečně jsme na Slavii nechali body, smutní Ondrej Šedivý

Praha 30. září - Útočník Ondrej Šedivý si přesně v den svých pětadvacátých narozenin připsal první extraligovvou trefu v sezoně. Narozeninový gól z ledu Slavie si ale vlastně ani neužil, Vítkovice v O2 Areně sahali minimálně po bodu, jenže vše zhatila branka Davida Šticha 45 sekund před koncem třetí třetiny. Ostravané odjeli z Prahy s prázdnou, což mrzelo nejen autora prvního vítkovického gólu.

SLA - VIT 4:2: Vítkovice sahaly po bodech, Slavia zlomila remízu 45 sekund před koncem

Praha 30. září - Vítkovičtí hokejisté nevyužili zápasu k dobru ve svůj prospěch. Na ledě Slavie podlehli v dohrávce 6. kola sešívaným 2:4. Remízový stav 2:2 přitom rozsekl domácí David Štich až v čase 59:15. Pražané těžili hlavně z chyb hostů v defenzivě.

Dohrávka na pražském ledě. Vítkovice v úterý proti Slavii

Ostrava 29. září - Páteční 6. kolo si hokejisté Vítkovic dohrají v úterý v podvečer na ledě pražské O2 Areny. Po prohře s Libercem by si Ostravané rádi napravili chuť a využili zápasu k dobru. Slávisté bez trenéra Růžičky padli v předešlých dvou utkáních dvakrát a chtějí odvrátit třetí porážku v řadě. Modro-bílí se střetnou se sešívanými v 18:15 hodin.

Sestřih utkání HC VÍTKOVICE STEEL - Bílí Tygři Liberec (28. 9. 2014)

Ostrava 28. září - Sestřih utkání 7. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a Bílí Tygři Liberec. Autor TV HC VÍTKOVICE STEEL.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE STEEL - Bílí Tygři Liberec (28. 9. 2014)

Ostrava 28. září - Fotogalerie z utkání 7. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a Bílí Tygři Liberec. Autor Petr Kotala.

VÍTKOVICE STEEL logo
ZS Olomouc

HC Olomouc...HC VÍTKOVICE STEEL

HC Olomouc - HC VÍTKOVICE STEEL