Petr Kolouch po devítigólové výhře: Už bylo načase, mohlo by to vydržet

Ostrava 30. srpna - Vítkovičtí splnili úkol. Svého druholigového souseda z Poruby porazili 9:3, dvěma góly a jednou asistencí se pod výhru podepsal útočník Petr Kolouch. Ten po zápase vysekl poklonu ostravským hokejovým fanouškům, prozradil, že zápasy týmů z rozdílných soutěží jsou především záležitostí psychiky a především vyjádřil přání, aby střelecká efektivita neopouštěla hokejky Vítkovic ještě hodně dlouho.

POR - VIT 3:9: Vítkovice v mětském souboji rozstřílely Porubu

Ostrava 30. srpna - Ani hned několik členů širšího kádru extraligového týmu neodvrátilo vysokou porážku Poruby. Vítkovice na ledě městského souseda potvrdily papírové předpoklady, konečně probudily střeleckou produktivitu a devítigólovou výhrou uzavřely přípravu 2016.

Den ostravského hokeje: Vítkovice v úterý v 18:00 na ledě Poruby

Ostrava 29. srpna - Špičkový hokejový den uzavře měsíc srpen. Vrcholem úterního hokejového odpoledne v RT TORAX Areně v Ostravě-Porubě bude přátelské střetnutí extraligových Vítkovic s domácí druholigovou Porubou. Partnerský duel začíná v 18 hodin.

Na třineckém President Cupu braly Vítkovice čtvrté místo

Třinec 28. srpna - Mladší dorostenci Vítkovic sice z Třince nepřivezli cenný kov, ale i tak v mezinárodní konkurenci President Cupu obstáli. Mezi osmi účastníky byli druhými nejlepšími z českých celků.

Lukáš Kucsera: V Oulu jsme chtěli vyhrát. Nepadlo nám to

Oulu 26. srpna - Lukáš Kucsera patři v zápase na ledě Kärpätu k nejaktivnějším střelcům Vítkovic. I on měl velkou šanci v prodloužení vyrovnaného duelu, ve kterém byli Ostravané herně lepší, než vicemistr CHL. Jenže prodloužení přineslo gól finského celku, a tak modro-bílí vezou z dálného severu jen bod.

OSTRAVA!!! Vítkovice STEEL
OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava

HC VÍTKOVICE STEEL...Krefeld Pinguine

HC VÍTKOVICE STEEL - Krefeld Pinguine