Bitva na moravském poli. V neděli Vítkovice na ledě Komety

Ostrava 25. října - Vítkovické hokejisty čeká další těžký duel. V neděli se Ostravané představí v Brně, kde po přetrhnutí šňůry porážek budou bojovat o možný postup tabulkou vzhůru. Utkání začíná v Hale Rondo v 17 hodin.

Změny v sestavě – do Vítkovic míří z Brna Tomáš Svoboda

Ostrava 24. října - Černou šňůru sice hokejisté Vítkovic po devíti porážkách zastavili, ale z krize rozhodně venku nejsou. Vedení klubu pracuje na změnách v sestavě. Tou první je příchod útočníka Komety Tomáše Svobody, který bude v Ostravě od pondělí do konce sezony formou hostování.

Sestřih utkání HC VÍTKOVICE STEEL - HC Energie Karlovy Vary (23. 10. 2014)

Ostrava 23. října - Sestřih předehrávky 15. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Energie Karlovy Vary.

Fotografie z utkání HC VÍTKOVICE STEEL - HC Energie Karlovy Vary (23. 10. 2014)

Ostrava 23. října - Fotogalerie z předehrávky 15. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE STEEL a HC Energie Karlovy Vary. Autor Petr Kotala.

Jiří Burger: Bojovali jsme sami se sebou. Máme radost, že to skončilo

Ostrava 23.října - Opět to s Vítkovicemi vypadalo, že jsou na domácím ledě na dobré cestě za třemi body. Jenže na branku Jiřího Burgera dokázal karlovarský soupeř ještě reagovat a vsítil 18 sekund před koncem vyrovnávací gól. Ostravané přesto nakonec berou dva body, když byli úspěšnější v samostatných nájezdech. Samotný vítkovický kapitán byl spasitelem i smutným hrdinou, když půl minutky před třetí sirénou nedokázal pojistit vedení gólem do prázdné brány.

VÍTKOVICE STEEL logo
Hala Rondo, Brno

HC Kometa Brno...HC VÍTKOVICE STEEL

HC Kometa Brno - HC VÍTKOVICE STEEL