Lidi nás hnali dopředu, směje se autor vítězné branky proti Třinci Lukáš Kucsera

Ostrava 30.ledna - Derby zápas mezi Vítkovicemi a Třincem rozsekl Lukáš Kucsera, který spolu s celou vítkovickou čtvrtou formací předvedl famozní akci a navíc gólové zakončení. Kucsera byl útočně po celý zápas hodně při chuti, a to i přesto, že se zdravotně vůbec necítil dobře. Nastoupil ale a připsal si vítěznou branku.

Vladimír Svačina: Zápas měl luxusní atmosféru a moc jsme si to užili

Ostrava 30.ledna - Na začátku třetí třetiny zavelel k obratu zápasu Vladimír Svačina, který puk doslova dotlačil za záda Šimona Hrubce. Ostravané navíc čtyři a půl minuty před koncem dokázali dát vítěznou branku a z derby si odnášejí plný bodový zisk.

VIT - TRI 4:3: Před deseti tisíci diváků slavili modro-bílí velké vítězství!

Ostrava 30. ledna - Deset tisíc a čtyři diváci sledovali velkou hokejovou podívanou jménem Derby Vítkovice - Třinec. V neuvěřitelné atmosféře se domácí vybičovali k fantastickému výkonu, dokázali smazat manko, překonat srovnání a nakonec sebrat jednoznačně nejlepšímu týmu letošní extraligy všechny tři body. Jednoduše? Reklama na hokej!

Čtvrté derby sezony! Vítkovice doma vyzvou suverénní Třinec

Ostrava 29. ledna - ČEZ ARÉNA bude opět praskat ve švech. Pátek 30. ledna nabídne Moravskoslezskému kraji čtvrté ocelářské derby letošního extraligového ročníku. Vítkovice se na své půdě postaví dominantnímu Třinci a budou se snažit vybojovat další klíčové body. Utkání začíná v 17 hodin.

DVOJDERBY! Páteční hokejový svátek okoření duel starých gard

Ostrava 28. ledna - Vítkovičtí fandové se v pátek mají opravdu na co těšit. Na ledě ČEZ ARÉNY se v 17 hodin strhne extraligová bitva mezi Vítkovicemi a Třincem, jenže derby současných týmů velký hokejový svátek nekončí. Po skončení extraligového souboje totiž bude následovat derby mezi starými gardami Vítkovice a Třince, samozřejmě zdarma!

VÍTKOVICE STEEL logo
ZS Luďka Čajky, Zlín

HC PSG Zlín...HC VÍTKOVICE STEEL

HC PSG Zlín - HC VÍTKOVICE STEEL