Lukáš Kucsera viděl pozitiva v prvních dvou třetinách: Zug jsme přehrávali

Wil 20. srpna - První prohru v přípravě 2017 připravil hokejistům HC VÍTKOVICE RIDERA švýcarský vicemistr Zug. Ostravané si v prvních dvou třetinách vypracovali čtyřbrankový náskok, největší podíl na tom měla útočná formace Dej - Kolouch - Kucsera. Právě Lukáš Kucsera po bohužel ztraceném utkání shrnul dění na ledě a také rozebral, jak se mu hraje v nově složené trojici se slovenskou posilou z Hradce Králové.

VIT - EVZ 5:6: Švýcarský vicemistr vystavil Vítkovicím varování

Wil 20. srpna - Vítkovice i ve druhém utkání ve Švýcarsku předvedly ve většině hodně dobrý výkon. Dvě třetiny držely švýcarského vicemistra Zug v šachu, jenže hvězdami nabitý kádr dokázal i díky třema využitým přesilovým hrám v posledním dějství pěti góly zcela otočit utkání a připravit Ostravanům první prohru v letošní přípravě.

Vicemeister! Vítkovice v neděli vyzvou ve Wilu hvězdný Zug

Wil 20. srpna - Vítkovičtí hokejisté stojí před velkou výzvou, v neděli odpoledne se v Bergholz Eishalle ve Wilu střetnou s úřadujícím švýcarským vicemistrem a jedním z favoritů nadcházející sezony NLA – EV Zug. Utkání začíná v 15 hodin.

Dvougólový David Květoň: Věřili jsme, že vyrovnáme

Wil 19. srpna - Útočník David Květoň byl ústřední postavou závěru zápasu mezi Vítkovicemi a Klotenem ve švýcarském Wilu. V posledních minutách základní hrací doby srovnal na 4:4 a duel nakonec rozhodl proměněným samostatným nájezdem.

KLO - VIT 4:5 SN: Ani obrat Klotenu ve třetí třetině na Vítkovice nestačil

Wil 19. srpna - Obrovskou bojovnost prokázali hokejisté Vítkovic ve svém prvním zápase ve Švýcarsku. Proti Klotenu jasně dominovali téměř první polovině utkání, jenže pak dovolili soupeři, aby otočil vývoj ve svůj prospěch. Ani tak ale duel neztratili, dva góly Davida Květoně - vyrovnání a rozhodující nájezd - pomohly udržet vítkovickou neporazitelnost v přípravě.

Langnau, Švýcarsko

SC Langnau Tigers...HC VÍTKOVICE RIDERA

SC Langnau Tigers - HC VÍTKOVICE RIDERA

Úterý 22. srpna 2017 - 19:45 - Príprava