Trenér juniorů Roman Ryšánek: Bronz bereme jako úspěch, ale chtěli jsme více

Ostrava 27. března - Roman Ryšánek převzal z pozice hlavního trenéra rozjetou juniorku po Jakubu Petrovi. Pod jeho vedením tým dokázal vyhrát základní část, nadstavbu i skupinu o play off. Na finále ale už nedosáhl. Mladí Vítkovičtí skončili na třetím místě, což všichni vnímají jako velký úspěch, i když všichni toužili po mnohem cennějším kovu.

VIDEO: Junioři převzali bronzové medaile za třetí místo v extralize

Ostrava 27. března - Vítkovická juniorka opět po dvou letech dosáhla na cenný kov. Svěřenci trenérů Romana Ryšánka a Jaroslava Miksy v letošní sezoně získali bronz za třetí místo. Medaile jim předal jejich někdejší kouč a šéftrenér Akademie ČSLH HC VÍTKOVICE STEEL Jakub Petr.

Poslední rozloučení s legendárním Josefem Mikolášem

Ostrava 26. března - Hokejové i další sportovní legendy Ostravy, legendy ostravské novinařiny, fanoušci, kamarádi a samozřejmě rodina. Obřadní síň krematoria ve Slezské Ostravě doslova praskala ve švech, to se naposledy loučil legendární brankář Josef Mikoláš.

Juniorka prohrála s Boleslaví boj o finále a v sezoně získala bronz

Ostrava 24. března - Cesta za mistrovským titulem skončila. Vítkovičtí junioři po dvou letech nenavážou na zlatou cestu, zůstali před branami finále. V rozhodujícím třetím semifinále podlehli na svém ledě Mladé Boleslavi a celkově skončili na třetím místě, berou tedy extraligový bronz.

Junioři ustáli tlak, Boleslav porazili šesti trefami a o finalistovi tak rozhodne úterý v Ostravě

Ostrava 22. března - Boxerskou terminologií zahnala Mladá Boleslav Vítkovice páteční výhrou v prvním semifinále DHL Extraligy juniorů do rohu. Ostravané se z něj ale mistrně v nedělní odvetě v Čechách dostali. Vyhráli 6:3 a jednoznačně tak prodloužili sérii do rozhodujícího zápasu, který v úterý od 17 hodin hostí ostravská ČEZ ARÉNA.

VÍTKOVICE STEEL logo
1 HC Oceláři Třinec 52 107
2 HC VERVA Litvínov 52 105
3 HC Kometa Brno 52 95