Image Map

FANS / Fanclub HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice je občanským sdružením s vlastní právní subjektivitou, ustanoveným podle zákona č. 83/1990 Sb. o sdružování občanů. Fanclub HC Vítkovice byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR jako občanské sdružení dne 3.6.2005. Sdružuje hokejové fanoušky klubu HC VÍTKOVICE RIDERA a pořádá výjezdy na venkovní zápasy, domácí choreografie, stará se o fandění atd.

Od roku 2005 se díky Fanclubu pořádají nejrůznější akce pro fanoušky. Organizované výjezdy na venkovní utkání, mnohdy s výraznou slevou či úplně zdarma. Výroba reklamních a fanouškovských předmětů, které neodmyslitelně patří ke každému příznivci vítkovického klubu.

Jak se stát členem Fanclubu?

Veškeré informace naleznete na webu Fanclubu zde. Každý člen má poté velké množství výhod (výrazně slevněná permanentní vstupenka na sezonu, levnější autobusové výjezdy, možnost zakoupit si originální dres Vítkovic za dotovanou cenu, akce klubu výhradně pro členy Fanclubu a další).

Kontakty

Veškeré informací o dění kolem Fanclubu naleznete na oficiálních webových stránkách:

WWW.FANCLUB-HCV.CZ

E-mailová adresa: fanclub@fanclub-hcv.cz

Výjezdový web "Vítkovice on tour": vyjezdy.fanclub-hcv.cz

Vedení Fanclubu HC Vítkovice - sezona 2016/17

Předseda: Filip Kempa

Místopředseda: Matěj Pitron

Členové představenstva: Martin Ševčík, Michal Trajkov, Martin Hons

Jak dopadnou Vítkovice v závěru ZČ?

Protlačí se do šestky

Bude se dařit, ale na šestku to nestačí

Na poslední chvíli ubrání desítku

Špatně, vypadnou z desítky