Exkluzivní soutěž: FABIA OD TORAXU ZA VÍTĚZSTVÍ VE VYPRODANÉ OSTRAVAR ARÉNĚ

HC VÍTKOVICE RIDERA si pro své fanoušky v jubilejní sezoně 2018/2019 připravil exkluzivní soutěž. Tři vozy Škoda jsou připraveny pro tři šťastlivce. Co je potřeba udělat? Být v OSTRAVAR ARÉNĚ při vítězném vyprodaném zápase.

Vítkovický hokejový klub se snaží mít co nejvyšší návštěvy na domácích utkáních Tipsport Extraligy. K zaplnění velkorysého hlediště OSTRAVAR ARÉNY má posloužit i nová exkluzivní soutěž o vozy Škoda.

FABIA OD RT TORAX ZA VÍTĚZSTVÍ VE VYPRODANÉ OSTRAVAR ARÉNĚ

Exkluzivní soutěž. Ve zkratce – bude-li na dané utkání v OSTRAVAR ARÉNĚ vyprodáno a HC VÍTKOVICE RIDERA v utkání vyhraje, bezprostředně po zápase bude na základě vstupenky / permanentky vylosován jeden šťastlivec, který vyhrál vůz Škoda Fabia.

Připraveny jsou tři vozy Škoda Fabia – každý jeden v barvě jednotlivých sad vítkovických dresů pro sezonu 2018/2019 – červený, bílý a modrý. Nová Škoda Fabia III Active – bílá, Nová Škoda Fabia III Ambition modrá a Nová Škoda Fabia III Ambition červená.

Jak se soutěže zúčastnit?

• být držitelem zakoupené permanentky HC VÍTKOVICE RIDERA 2018/2019 a být v OSTRAVAR ARÉNĚ při vyprodaném utkání
  • být držitelem platné zakoupené vstupenky na domácí zápas HC VÍTKOVICE RIDERA a být v OSTRAVAR ARÉNĚ při vyprodaném utkání

Kdy se losuje vítěz vozu?

Soutěž se spouští ve chvíli, kdy jsou současně splněny následující podmínky:

• dané utkání je vyprodáno (celková kapacita 9 833 diváků – v pokladnách ani online nezbyla v prodeji žádná vstupenka)
  • HC VÍTKOVICE RIDERA v utkání zvítězil (nerozhoduje, zda v základní hrací době, v prodloužení, či po nájezdech)

Budou-li všechny výše uvedené podmínky splněny, proběhne bezprostředně po skončení zápasu (před vyhlášením nejlepších hráčů utkání) losování vítěze – uskutečněno aplikací na multimediální kostce nad ledem.

Kdy se stávám vítězem?

• vylosované číslo vstupenky / permanentky bude okamžitě zveřejněno na multimediální kostce. Držitel vstupenky / permanentky se musí nejpozději do 20 minut po zveřejnění vítěze dostavit mezi střídačky a prokázat se vylosovanou vstupenkou / permanentkou

POZOR: V případě, že se držitel vstupenky / permanentky nedostaví v uvedeném časovém limitu, jeho výhra propadá bez nároků na pozdější uplatnění. Zároveň nebude při absenci vylosovaného uskutečněno náhradní losování. Je tedy bezpodmínečně nutné, aby se držitel vylosované vstupenky / permanentky okamžitě dostavil na určené místo.
V případě, že výhercem bude osoba nezletilá, tj. osoba, která v den utkání nedovršila 18 let, je povinna dostavit se v uvedeném časovém limitu se svým zákonným zástupcem (rodičem, opatrovníkem, poručníkem, apod.). Pokud takový zástupce není na místě přítomen, je povinna dostavit se s ním i s vylosovanou vstupenkou / permanentkou nejpozději do 18 hodin nejblíže následujícího pracovního dne po skončení utkání

Podrobnější přehled pravidel a další pravidla:

• soutěž se vztahuje na domácí utkání HC VÍTKOVICE RIDERA v základní části Tipsport ELH 2018/2019 v OSTRAVAR ARÉNĚ
  • soutěž se aktivuje pokud je utkání zcela vyprodáno (současná kapacita OSTRAVAR ARÉNY 9 833 diváků – na pokladnách ani v online prodeji nezůstala žádná vstupenka) a HC VÍTKOVICE RIDERA zvítězil (bez ohledu na to, zda v základní hrací době, či po prodloužení, případně nájezdech)
  • soutěž se vztahuje pouze na 3 vozy Škoda Fabia – proběhne tedy maximálně na 3 vyprodaných zápasech. V případě dalších vyprodaných utkání se soutěž neuskutečňuje
  • losuje se pouze ze zakoupených vstupenek a zakoupených permanentek na sezonu 2018/2019 (tedy pouze vstupenky s uvedenou cenou a pouze modré permanentní vstupenky – zakoupené)
  • slosování proběhne bezprostředně po skončení vítězného vyprodaného utkání – před předáním cen pro nejlepší hráče utkání
  • slosování bude zobrazeno prostřednictvím aplikace na multimediální kostce nad ledem
  • držitel vylosované vstupenky / permanentky musí být přítomen na utkání a po vylosování se musí nejpozději do 20 minut dostavit s danou vstupenkou / permanentkou k prokázání nároku na výhru
  • bude-li vylosována vstupenka / permanentka, jejíž držitel se nedostaví v předem stanoveném limitu 20 minut po vyhlášení vítěze – výhra propadá, zaniká jakýkoli nárok na pozdější uplatnění výhry. Nelosuje se náhradní vítěz a cena zůstává v osudí