Dárek školákům k prázdninám: Vítkovice snižují ceny dětského vstupného

Školní rok končí. Pro školáky-fanoušky mají Vítkovice na začátek prázdnin dobrou zprávu. Ceny vstupného pro děti do 15 let na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v nové sezoně směřují dolů.

HC Vítkovice RideraNa začátku června HC VÍTKOVICE RIDERA zveřejnil cenovou politiku pro novou sezonu, ve které klub oslaví 90 let svého založení. Úpravami prošly ceny permanentních i zápasových vstupenek. Velká diskuze se rozběhla především kolem cen vstupného pro děti do 15 let.

„V posledních dvou sezonách měly děti vstup na naše utkání za velmi symbolické částky. Bohužel, tento systém byl některými fanoušky zneužíván, a proto jsme se rozhodli ke změně. Jak se však ukázalo, nově nastavené ceny by pravděpodobně sice výrazně snížily riziko zneužívání dětských vstupenek, na druhou stranu by pro řadu fanoušků navštěvujících naše utkání s dětmi znamenaly již příliš velký zásah do rodinných rozpočtů. Proto jsme se po zralé úvaze v rámci vedení klubu i po debatě s našimi klíčovými partnery rozhodli pro úpravu cenové politiky týkající se našich nejmladších fandů,“ říká otevřeně majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík.

„Nadále samozřejmě platí, že děti do 120 cm výšky budou mít vstup zdarma bez nároku na sedadlo. Ke změnám cen ale dochází u dětských permanentek a u vstupného na jednotlivá utkání pro děti nad 120 cm do 15 let. Po úpravě cen bude dětská permanentka pro děti do 15 let zajišťující konkrétní místo v hledišti na celou sezonu včetně play off odpovídat poloviční ceně dospělé permice. Jednozápasová vstupenka pro děti nad 120 cm do 15 let bude za téměř polovic dospělého lístku,“ konkretizuje novou cenovou politiku prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

Nově tedy jednozápasová vstupenka pro děti nad 120 cm do 15 let vyjde 129 Kč (namísto původně plánovaných 199 Kč). Permanentka pro děti do 15 let bude stát 2 490 Kč (namísto původních 3 990 Kč), takže držitele dětských permanentek vyjde jedno utkání základní části na 96 Kč (s tím, že permanentka platí i na všechna utkání play off).

„Nesmírně si vážíme toho, že i přes celkové nezbytné zvýšení cen permanentek pro příští sezonu o ně naši fanoušci od prvního dne prodeje projevují zájem. Oproti loňské sezoně jsme dokonce zaznamenali zvýšený zájem o nákup permanentek ze strany fanoušků, kteří klubovou kartu doposud nevlastnili, a tudíž za ni v prvním roce zaplatí o něco více než stávající držitelé permic. Doposud se prodala i řada dětských permanentek za původně avizovanou cenu. Těmto fanouškům rozdíl mezi původní a nyní nově nastavenou cenou samozřejmě vrátíme. Stačí, když zašlou číslo dětské permice zakoupené za původní cenu 3 990 Kč s kontaktním telefonním číslem na adresu hockey@hc-vitkovice.cz a pracovníci našeho ekonomického oddělení se s nimi spojí a domluví na dalším postupu, “ dodává Handl.

TECHNICKÁ INFORMACE K PRODEJI: Dětské permanentky za nové ceny budou v prodeji na pokladně OSTRAVAR ARÉNY od pondělí 2. července.

KLUBOVÉ KARTY HC VÍTKOVICE RIDERA – 2018/2019

Druh permanentky Cena Play off Cena za zápas Úspora
Celosezonní věrnostní
(pro stávající permanentkáře)