Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Dukla Jihlava HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Staňte se součástí týmu HC VÍTKOVICE RIDERA a získejte Bonusovou kartu plnou výhodHC VÍTKOVICE RIDERA přináší svým fanouškům novou možnost, jak se stát ještě výraznější součástí týmu a díky podpoře vítkovického hokeje čerpat řadu výhod včetně finanční úspory při nákupech. Používáním Bonusové karty HC VÍTKOVICE RIDERA navíc její držitelé automaticky přispějí na podporu rozvoje vítkovické hokejové mládeže.

HC VÍTKOVICE RIDERA si nesmírně váží všech svých fanoušků, kteří klubu dlouhodobě fandí a podporují jej, a proto za nimi nyní přichází s poděkováním v podobě nové Bonusové karty, která fanouškům umožní nejen čerpat celou řadu výhod, ale především jim při aktivním používání zajistí návratnost části peněz utracených při nákupech, a to jak v tzv. kamenných obchodech, tak při nakupování přes internet.

Značku Cashback World jistě mnozí fanoušci zaznamenali ve spojení s celou řadou sportovních klubů v zahraničí. I u nás doma už ale některé kluby bonusové karty tohoto typu svým fanouškům nabízejí a jsme proto velmi rádi, že vedení HC VÍTKOVICE RIDERA se podařilo vyjednat možnost zapojení do tohoto systému i pro fanoušky vítkovického hokeje.

Jak vlastně karta typu cashback funguje? Je to velmi jednoduché. „Cash back“ znamená v překladu „hotovost zpět“. Pokud tedy držitel karty nakoupí u některé z partnerských společností, které tuto kartu akceptují, obchodník mu pošle zpět na kartu až 5 % z utracené částky podle nabídky jednotlivých partnerů a k tomu ještě získá bonusové body (tzv. Shopping Points), které může využít pro čerpání dalších výhod. Na rozdíl od různých věrnostních karet jednotlivých obchodníků, kterých má dnes každý doma jistě plno a už mezi nimi pomalu ztrácí přehled, Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA lze v rámci sítě Cashback World uplatnit u více než 75 000 partnerských společností po celém světě. Jen v České republice již akceptuje tuto kartu přes 2 500 obchodů.Ať už tedy nakupujete v kamenném obchodě nebo na internetu, stačí najít ty partnerské obchody či online servery, které kartu akceptují, a díky Bonusové kartě HC VÍTKOVICE RIDERA bude vaše nakupování výhodnější. Pro usnadnění je samozřejmě k dispozici i mobilní aplikace Cashback App pro iOS i Android mobilní zařízení.

Bonusové karty bude samozřejmě možno uplatnit i při nákupu permanentek na utkání HC VÍTKOVICE RIDERA nebo v nově připravovaném fanshopu našeho klubu.

Držitele našich Bonusových karet budeme navíc pravidelně informovat o tom, kde všude mohou díky podpoře našeho klubu své výhody čerpat a jaké zajímavé slevy na ně v partnerských obchodech čekají. Kromě toho chystáme pro držitele Bonusových karet řadu soutěží a benefitů.

V neposlední řadě pak ti, kdo se díky Bonusové kartě HC VÍTKOVICE RIDERA stanou součástí našeho týmu, přispějí automaticky na podporu rozvoje vítkovické hokejové mládeže. Až 1 % z ceny každého nákupu uskutečněného s využitím Bonusové karty HC VÍTKOVICE RIDERA bude totiž připsáno na účet klubu a využito právě ve prospěch dětí a mládeže, o které se u nás staráme. Každé pomoci a podpory v této oblasti si nesmírně vážíme. Fanoušci, kteří díky využívání naší Bonusové karty pomohou přispět na vítkovický hokejový potěr nejvíce, se navíc mohou těšit na zajímavé odměny.Jak získat Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA?

Získat Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA není nijak složité. Je to bezplatné a bez závazků. Stačí vyplnit registrační formulář, který bude v nejbližší době k dispozici na internetových stránkách klubu.

Ti, kdo si pro sezonu 2017/2018 obnoví nebo nově zakoupí permanentky na extraligová utkání A-týmu, nemusí registrační formulář na klubových stránkách vyplňovat, neboť Bonusovou kartu získají automaticky a vzápětí jim na ni budou vrácena 2 % z částky, kterou za permanentku utratí. Kromě toho získají i nákupní body, které mohou následně využít pro čerpání výhod u jiných obchodníků.

Přejeme všem budoucím držitelům Bonusových karet HC VÍTKOVICE RIDERA hodně radosti při čerpání výhod, které na ně čekají.

Děkujeme, že jste součástí našeho týmu!


 

Počet návštěv: 6448, Vydáno: 27.05.2017

Anketa

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji

Ne, je to drahé

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Předchozí měsícčervenec 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida