Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube

Archiv / Přípravka

Přípravka začíná letní přípravu na ledě. Od 4. května trénuje v Porubě

Ostrava 26. dubna - Nejmenší hokejisté Vítkovic začnou letní přípravu, pro někoho možná paradoxně na ledě. Od 4. května se trénuje každou středu na ledě RT Torax Arény v Ostravě-Porubě.

Vítkovičtí druháci ovládli turnaj ve Studénce

Ostrava 20. března - Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL o víkendu zvítězili na turnaji minihokeje ve Studénce. V pěti zápasech neztratili jediný bodík.

Druháci získali na turnaji ve Frýdku-Místku bronz

Ostrava 6. ledna - Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL vybojovali na novoročním turnaji ve Frýdku-Místku třetí místo. Svěřenci trenérů Martina Kubíka a Pavla Šebesty v zápasech porazily všechny týmy, jedinou slabinou, která rozhodla o jejich bronzové příčce, byly samostatné nájezdy.

Starší přípravka přivezla z Krnova stříbro

Ostrava 29. března - Druhým místem skončil pro starší přípravku HC VÍTKOVICE STEEL turnaj minihokeje v Krnově. Svěřenci trenéra Pavla Šebesty vyhráli jednoznačně tři utkání a podlehli až ve finále Novému Jičínu.

Přípravka uspěla na velkém turnaji v Plzni

Ostrava 19. března - V konfrontaci hned šestnácti českých klubů se malí hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL neztratili! Hráči přípravky se poprali se svým prvním velkým turnajem odvážně a z Plzně přivezli do Ostravy třetí místo.

Nejmladší hokejisté Vítkovic vybojovali ve Studénce zlato

Ostrava 22. srpna - Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL ovládli víkendový turnaj ve Studénce a mohou se radovat z celkového vítězství. Své stejně staré soupeře z Bohumína, Studénky a Kopřivnice doslova převálcovali.

První trénink ve středu 3.9. od 18:00

Vítkovická přípravka začíná novou sezonu ve středu 3. září od 18.00 v Multifunkční hale za ČEZ Arénou.

PŘÍPRAVKA HC VÍTKOVICE RIDERA - ZÁKLADNÍ INFORMACE

NÁBOR DĚTÍ OD 3 LET DO PŘÍPRAVKY PROBÍHÁ NA KAŽDÉM TRÉNINKU PO CELÝ ROK
Podrobné informace vám rádi podají trenéři přípravky Jaroslav Vlk Tel. 725 373 469

Vítkovická přípravka na turnaji druhá

V pátek 8.12.2006 proběhl v hale Ledňáček turnaj přípravek za účasti 6ti týmů z našeho regionu. Vítězem se stala Sareza Ostrava "A", druhé skončily naše nejmenší naděje, HC Vítkovice Steel "A" pod vedením trenéra Radima Sysaly.