Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Archiv / Mladší dorost

Roman Ryšánek: Naše sezonní práce se zúročila, stříbro je úspěch

Ostrava 28. března - Trenér vicemistrů extraligy mladších dorostenců Roman Ryšánek se ohlédl za stříbrnou sezonou a shrnul cestu svých vítkovických svěřenců za medailovým úspěchem.

Mladší dorostenci Vítkovic jsou vicemistři extraligy

Hradec Králové 26. března - Mladší dorostenci HC VÍTKOVICE RIDERA se na republikovém mistrovství v Hradci Králové stali vicemistry ELIOD Extraligy. Ve finálovém turnaji nestačili pouze na mistrovskou Spartu.

Mladší dorost překonal Havířov a bude bojovat o titul

Ostrava 18. března - Mladší dorostenci HC VÍTKOVICE RIDERA zvládli malé derby v semifinále ELIOD Extraligy, dva zápasy jim stačily k úspěchu nad Havířovem, což znamená, že tým trenérů Ryšánka a Philippa vyrazí do Hradce Králové na republikové finále, které urči mistra!

Mladší dorost uzavřel základní část na druhém místě

Ostrava 21. listopadu - První fázi sezony zvládli mladší dorostenci HC VÍTKOVICE RIDERA téměř na výbornou. Za vedoucím Třincem zaostali jen o čtyři body a z druhého místa bezpečně postoupili do nadstavbové části.

Na třineckém President Cupu braly Vítkovice čtvrté místo

Třinec 28. srpna - Mladší dorostenci Vítkovic sice z Třince nepřivezli cenný kov, ale i tak v mezinárodní konkurenci President Cupu obstáli. Mezi osmi účastníky byli druhými nejlepšími z českých celků.

Ostrava Cup mladších dorostenců do rukou Vítkovic

Ostrava 17. srpna - Mladší dorostenci Vítkovic slaví v této sezoně první úspěch. Nástupci posledních vicemistrů extraligy ovládli domácí turnaj Ostrava Cup, neprohráli ani jedno ze čtyř utkání a zvedli nad hlavu cennou trofej.

Mladší dorost vicemistrem Extraligy

Přerov 27. března - Mladší dorostenci HC VÍTKOVICE STEEL vybojovali v sezoně 2015/2016 stříbrné medaile vicemistrů extraligy. Ostravané ve finálovém turnaji Mistrovství republiky podlehli pouze později mistrovské Spartě a zaslouženě skončili na sezonním druhém místě.

Mladší dorost bude od pátku v Přerově bojovat o titul

Ostrava 24. března - Čtyři nejlepší celky ELIOD Extraligy mladšího dorostu budou o Velikonocích bojovat v Přerově o mistrovský titul. Vítkovice po vítězstvích v play off nad Havířovem a Hradcem Králové v boji o zlato nebudou chybět.

MD: MHK – VIT 1:4: Vítkovice vyřadily i Hradec a postoupily do finále

Hradec Králové 18. března - Semifinálovou sérii s Hradcem Králové ukončili mladší dorostenci Vítkovic hned na první pokus a vybojovali postup na finálový turnaj mistrovství republiky.