Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Dukla Jihlava HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Prodej permanentek na sezónu 2017/2018 začne 5. červnaNové ceny, ale také nové možnosti, věrnostní zvýhodnění a bonusy. To vše přináší permanentní Klubové karty HC VÍTKOVICE RIDERA pro sezónu 2017/2018, které jdou do prodeje 5. června.


Prodej a aktivace permanentních Klubových karet HC VÍTKOVICE RIDERA začíná. Věrní fanoušci, kteří důvěřují ostravskému klubu, mají možnost zajistit si své místo na domácích zápasech v OSTRAVAR ARÉNĚ od pondělí 5. června. Na ty nejrychlejší přitom čeká atraktivní odměna.


Nové ceny

Pro nadcházející sezónu 2017/2018 se klub HC VÍTKOVICE RIDERA vzhledem k rostoucím nákladům a celkové ekonomické situaci klubu již bohužel nemůže vyhnout zvýšení cen jak u jednotlivých zápasových vstupenek, tak také u celosezónních permanentek. I přes tuto skutečnost ale zůstane ostravský klub nadále jednou z nejlevnějších extraligových destinací.

„Moc dobře víme, že jakékoli zdražování je vždy velmi nepopulární, ovšem dosavadní cenová politika už v dnešní době bohužel není pro klub udržitelná. Snažili jsme se ale ceny pro příští sezónu nastavit tak, aby si každý mohl vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje. Navíc s ohledem na to, kolik novinek, doprovodných aktivit a benefitů chceme fanouškům v příští sezóně nabídnout, zůstáváme z pohledu ceny i prostředí, ve kterém se naše zápasy odehrávají, jedním z nejlepších a zároveň nejlevnějších extraligových klubů. Věříme, že naši fandové tento fakt zavnímají a pochopí,“ říká k nové cenové politice výkonný ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.


Nákup v síti Ticketportal ušetří čas

Nákup vstupenek přes internet prostřednictvím sítě Ticketportal mohli vítkovičtí fanoušci využít již v loňské sezóně. Nespornou výhodou nákupu online je přitom možnost pohodlného výběru místa přímo z domova či kanceláře bez nutnosti stát před zápasem frontu u pokladny. Fanoušci si navíc mohou zakoupit vstupenky nejen přes internet nebo na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY, ale na kterémkoli z prodejních míst sítě Ticketportal, kterých je jen v Ostravě 29 a v celém Moravskoslezském kraji více než 100.

Cena vstupenky na utkání základní části je nově stanovena na 199 Kč.


Dětské vstupenky pro širší věkovou skupinu

Cena dětských vstupenek se pro novou sezónu sice také oproti té loňské zvýší, a to z 10 Kč na 20 Kč – ovšem dětské vstupenky si nyní bude moci zakoupit mnohem širší okruh mladých příznivců modro-bílého týmu. Zatímco doposud platily dětské vstupenky jen pro děti do 12 let, nově budou moci na tyto vstupenky chodit děti až do 14 let včetně. I tyto vstupenky lze přitom zakoupit předem v síti Ticketportal. Podmínkou je pouze prokázání nároku na dětskou slevu předložením jakéhokoli platného průkazu se jménem, fotografií a datem narození, a to buď při nákupu vstupenky na pokladně, nebo při průchodu turniketem vyhrazeným pro držitele dětských vstupenek na každém ze vstupů do OSTRAVAR ARÉNY. Klubové karty – více variant, možností i výhod a benefitů


Zatímco doposud měli držitelé celosezónních permanentních vstupenek možnost zakoupit si pouze jeden typ Klubové karty, nově budou mít na výběr hned ze tří možností. Navíc každý držitel Klubové karty získá automaticky i Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA, na kterou mu budou následně vrácena 2 % ze zaplacené ceny permanentky a s níž bude moci čerpat řadu výhod, soutěžit o atraktivní ceny a získávat další finance zpět za nákupy u více než 75 000 partnerských společností po celém světě, včetně vybraných internetových obchodů. Jen v České republice akceptuje tuto kartu přes 2 500 obchodů.


Nejrychlejší zájemci obdrží atraktivní dárek

Na 100 nejrychlejších fanoušků, kteří si jako první zakoupí Celosezónní Klubovou kartu, čeká navíc atraktivní odměna v podobě poukazu Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava v hodnotě 4 500 Kč.


Zvýhodněná Věrnostní celosezónní Klubová karta pro stávající držitele

Celosezónní permanentka, která cenově značně zvýhodňuje dlouhodobou věrnost klubu. Věrní fanoušci HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří Klubovou kartu vlastnili již v uplynulé sezóně, mají automaticky novou Věrnostní celosezónní Klubovou kartu za nejvýhodnější cenu 3 990 Kč. Samozřejmostí je, že karta platí na všechna domácí utkání HC VÍTKOVICE RIDERA – tedy na přípravné zápasy, základní část i následné zápasy play off. Při nové ceně jednotlivých vstupenek tak jeden zápas základní části vyjde v přepočtu na 154 korun, tedy o 45 Kč na utkání levněji než při nákupu zápasových vstupenek. Úspora jen za základní část tak činí 1 170 Kč, s přičtením přípravných zápasů a utkání play off je pak úspora ještě mnohem vyšší. Zvýhodnění ceny oproti novým držitelům permanentek bude zachováno i v dalších sezónách.

POZOR! Rezervace stejného místa v hledišti jako v loňské sezóně jen do 14. 7. 2017. I po tomto termínu však mohou držitelé Klubových karet z minulé sezony zakoupit zvýhodněnou Věrnostní Klubovou kartu, jen s tím rizikem, že jejich místo z minulé sezony už může být obsazeno.


Celosezónní Klubová karta pro nové permanentkáře


Tato karta je určena pro ty, kdo doposud Klubovou kartu nevlastnili. Platí na všechna utkání celé extraligové sezóny včetně přípravných utkání i zápasů play off. Cena je stanovena na 4 190 Kč. Jedno utkání základní části tak v přepočtu vychází na 161 Kč, což je o 38 Kč méně, než při nákupu vstupenky na jednotlivý zápas. Jen za základní část tak držitel této permanentky ušetří přes 980 Kč a další úspora jej pak čeká díky platnosti karty i na přípravná utkání a utkání play off. Pro každou další sezónu pak již samozřejmě bude možno tuto kartu vyměnit za Věrnostní Celosezónní Klubovou kartu za zvýhodněnou cenu!


Základní Klubová karta

Nejlevnější možností permanentky je Základní Klubová karta platná pouze na utkání základní části extraligy. Stojí 3 290 Kč. Základní klubová karta se ale nevztahuje na přípravná utkání a utkání play off. Držitelé Základních Klubových karet budou mít pro přípravné zápasy a utkání vyřazovací části pouze předkupní právo na své místo.


I s novými cenami prakticky nejlevnější v extralize

I navzdory úpravě cen vstupného je extraligový hokej ve Vítkovicích tím nejdostupnějším v rámci celé České republiky, navíc s ohledem na komfort arény, která dvakrát hostila mistrovství světa v ledním hokeji. Navíc pro novou sezonu HC VÍTKOVICE RIDERA připravuje řadu novinek a doprovodných akcí, které ještě více zatraktivní návštěvu domácích zápasů a přinesou vyšší úroveň zábavy na extraligovém hokeji v Ostravě. Jak vypadají ceny vstupného ostatních extraligových celků, napovídá tabulka níže.


(zdroj: denik.cz. Pro zvětšení klikněte na tabulku)Klubová karta s dobitým parkováním – ušetříte čas i peníze

V loňské sezóně jsme poprvé nabídli držitelům Klubových karet možnost přikoupit si ke své kartě i garantované parkovací místo za zvýhodněnou cenu. Jak se ukázalo, o tuto možnost byl mezi fanoušky enormní zájem. Proto jsme rádi, že díky dohodě mezi vedením HC VÍTKOVICE RIDERA a vedením OSTRAVAR ARÉNY, která je provozovatelem parkovišť, je tato možnost zachována i pro nadcházející sezónu. Celosezónní parkování stojí 1 000 Kč. Při jednorázové ceně 50 Kč za zápas představuje možnost dokoupení „parkovenky“ úsporu minimálně 300 Kč v rámci základní části extraligy + další úsporu při všech nadstavbových utkáních. Zvýhodněné parkování lze dokoupit ke Klubovým kartám všech typů.


Kde a jak Klubové karty pořídit

Všechny typy Klubových karet lze pořídit v pokladně č.5 OSTRAVAR ARÉNY (u vstupu ze strany od hotelu Clarion).

Celosezónní i Základní Klubové karty pro nové permanentkáře lze rezervovat nebo přímo zakoupit také v síti Ticketportal, a to jak online, tak na kterémkoli prodejním místě Ticketportalu.
Termíny a časy prodeje v pokladně č. 5 OSTRAVAR ARÉNY

Každé pondělí a úterý vždy od 10:00 do 17:00 hodin.

Zahájení prodeje dne 5. 6. 2017.

Rezervace stejného místa v hledišti jako v loňské sezóně
pro stávající držitele Klubových karet do 14. 7. 2017.Prodej v síti Ticketportal

-    Online od 5. 6. 2017 od 10:00 hod.
-    Na prodejních místech Ticketportal dle otvíracích hodin jednotlivých prodejních míst (5. 6. od 10:00). Voucher zakoupený v síti Ticketportal je následně nutno vyměnit za příslušnou Klubovou kartu na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.(pro zvětšení klikněte na tabulku)
Ceny jednotlivých vstupenek

Zápasové vstupné 199 Kč

Dětské vstupné 20 Kč
(Platí pro děti do 14 let včetně. Podmínkou je doložení věku dítěte jakýmkoli platným průkazem se jménem, fotografií a datem narození – studentský průkaz, ODIS karta, cestovní pas apod.). Dětské vstupné je možno zakoupit i v síti Ticketportal.


V případě dotazů pište prosím na hockey@hc-vitkovice.czČtěte také


V příští sezoně čeká na fanoušky více zábavy

Staňte se součástí týmu HC VÍTKOVICE RIDERA a získejte Bonusovou kartu plnou výhod

Aleš Pavlík: Musíme být trpěliví, Plzeň jsme ale měli vyřadit

Reprezentační posila! Do Vítkovic přichází extraligový rekordman Jakub Lev

Z Hradce do Vítkovic přichází slovenský útočník Rastislav Dej 

Počet návštěv: 11131, Vydáno: 28.05.2017

Anketa

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji

Ne, je to drahé

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Předchozí měsícsrpen 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida