Vedení HC VÍTKOVICE STEEL vyjadřuje souhlas s odložením prvního kola Tipsport Extraligy s ohledem na kolizi s pohřbem tragicky zesnulého útočníka Jana Marka. Novou sezonu tak vítkovičtí hokejisté začnou až v neděli 18. září na ledě Plzně.
„Vzhledem k tragickým okolnostem spojeným s pádem letadla Lokomotivu Jaroslavl jsme se rozhodli vyhovět žádosti vedení extraligy a hlavně rodině Honzy Marka a souhlasíme s odložením pátečního první kola nového ročníku Tipsport extraligy. Myslím, že naši fandové tento krok pochopí a já jim za to děkuji,“ řekl generální manažer HC VÍTKOVICE STEEL Petr Husička.
Náhradní termín utkání prvního kola s Pardubicemi zatím znám není, zástupci HC VÍTKOVICE STEEL i HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE však již o něm jednají.
Počet návštěv: 2273, Vydáno: 12.09.2011