Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Archiv / 6. třída

Stříbrnou sezonu mládeže rozšířila i 6. třída

Ostrava 6. dubna - Žáci 6. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA vybojovali na neoficiálním mistrovství republiky druhé místo a rozšířili tak stříbrnou sklizeň vítkovické mládeže v sezoně 2016/2017.

Vítkovičtí šesťáci vítězi ligy mladších žáků 2015/2016

Ostrava 4. dubna - Svěřenci trenérů Jana Býčka a Vojtěcha Černína v celém průběhu sezony neprohráli jediný zápas a zaslouženě se stali mistry své regionální kategorie.

Šestá třída brala na turnaji v Mladé Boleslavi stříbro

Ostrava 4. ledna - Na druhém místě se umístili hokejisté 6. třídy HC VÍTKOVICE STEEL na vánočním Memoriálu Gustava Lachmana v Mladé Boleslavi. Mario Žalčík se navíc stal neužitečnějším hráčem 44. ročníku turnaje.

Víkend ve znamení velkého boje 6. třídy - OSTRAVSKÉ HOKEJOVÉ HRY

Ostrava 28. srpna - Ve dnech 29. - 30. 8. 2015 se v OSTRAVA ARÉNĚ a MFH rozhoří boje ve dvou ze čtyř skupin, včetně té finálové, skvěle obsazeného mezinárodního turnaje 6. tříd  „OSTRAVSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2015 “ zbývající skupiny se odehrají na Zimním stadionu NOVÝ JIČÍN a na Zimním stadionu OPAVA.

Šesťáci nejlepší mezi vítězi krajských soutěží

Plzeň 12. dubna - Šestá třída slaví pomyslný mistrovský titul letošní sezony. Svěřenci trenérů Radka Kuřidýma a Bohumila Kacíře ovládli finálový turnaj soutěže vítězů krajských lig a stali se tak neoficiálními mistry Česka ve své kategorii.

Šesťáci ovládli domácí turnaj O Pohár ředitele ZŠ Jugoslávská

Ostrava 6. dubna - Pohár zůstává na domácí půdě. Hokejisté 6. třídy HC VÍTKOVICE STEEL zvítězili v mezinárodním turnaji, jehož záštitu převzal ředitel „jejich“ základní školy. Triumfem tak šesťáci ukončili zlatou sezonu.

O víkendu turnaj 6. tříd O pohár ředitele ZŠ Jugoslávská

Ostrava 1. dubna - Úspěšnou zlatou sezonu zakončí hokejisté 6. třídy HC VÍTKOVICE STEEL domácím turnajem O pohár ředitele ZŠ Jugoslávská, který o víkendu bude hostit Multifunkční hala ostravské ČEZ ARÉNY.

Šesťáci i osmáci přehráli Olomouc

Ostrava 24. srpna - Spokojení mohli být po středečním dvojzápase vítkovičtí trenéři Radoslav Kuřidým a Bohumil Kacíř. Jejich svěřenci, jak hráči 6., tak 8. třídy porazili na domácím ledě stejně staré hokejisty z Olomouce a napravili si reputaci po předešlých prohrách.

Šestá třída ovládla předvánoční turnaj v Polsku

Ostrava 21. prosince - Svěřenci trenéra Miloše Holaně staršího udělali svému klubu radost. V konkurenci týmů s hráči v průměru o dva roky staršími vyhráli všechna utkání a přivezli z Tych symbolické zlaté medaile.