Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Archiv / 5. třída

Páťáci našli v Rakousku přemožitele jen v Jihlavě. Ze St. Pöltenu vezou stříbro

Ostrava 18. dubna - Posledním podnikem letošní sezony pro 5. třídu HC VÍTKOVICE STEEL byl víkendový turnaj v rakouském St. Pöltenu. Ostravané v mezinárodní konkurenci potvrdili výbornou pověst českého hokeje. Na zlato ale bohužel nedosáhli, ve finále těsně podlehli Dukle Jihlava.

Pátá třída vyráží znovu na cesty, tentokrát do Rakouska

Ostrava 14. dubna - Zlatou sezonu v lize mladších žáků uzavře turnaj v rakouském St. Pöltenu. Páťáci HC VÍTKOVICE STEEL vyrážejí na druhý zahraniční turnaj. Ve Francii triumfovali, jak si povedou v Dolních Rakousích?

Páťáci přivezli z Francie pohár, vyhráli Nord Cup 2016

Ostrava 4. dubna - Hokejisté 5. třídy HC VÍTKOVICE STEEL korunovali své vítězství v lize mladších žáků vítězstvím na posezonním Nord Cupu 2016 ve francouzském Lille.

Páťáci vyhráli ligu, za odměnu vyrazí na turnaj do Francie a Rakouska

Ostrava 25. března - Hokejisté 5. třídy HC VÍTKOVICE STEEL zvítězili v krajské lize o dva body a stali se tak mistry své kategorie ve své soutěžní úrovni. Pro Luďka Krayzela je to zlato hned v premiérové sezoně v roli trenéra. Za odměnu vyrazil tým na Velký pátek do francouzského Lille na mezinárodní turnaj, sezonu uzavře ještě další turnaj, tentokrát v Rakousku.

Páťáci Vítkovic na domácím Sport 5 Cupu druzí

Ostrava 4. ledna - Hráči 5. třídy HC VÍTKOVICE STEEL vybojovali na domácím vánočním turnaji Sport 5 Cup druhé místo. Svěřenci trenéra Luďka Krayzela nestačili ve finálové skupině pouze na vítěznou Kometu Brno, které podlehli v prodloužení.

Páťáci přivezli z trunaje v Kralupech stříbro

Ostrava 3. dubna - Pátá třída HC VÍTKOVICE STEEL skončila na kvalitně obsazeném Mekr´s Cupu v Kralupech nad Vltavou druhá. Svěřenci trenérů Jana Býčka a Vojtěcha Černína prohráli ve finále s Pardubicemi až po nájezdech.

Vítkovický Sport 5 Cup jasně ovládli domácí hráči

Ostrava 28. prosince - Turnaj pátých tříd se na vítkovickém ledě stal jednoznačnou kořistí pořadatelského týmu. Špičkově obsazenou soutěž, nad kterou vzal záštitu olympijský vítěz a mistr světa David Moravec, Vítkovičtí s přehledem vyhráli a posbírali i řadu individuálních ocenění.

Páťáci korunovali úspěšnou sezonu stříbrem na turnaji v Praze

Ostrava 2. dubna - Pátá třída HC VÍTKOVICE STEEL přidala ke zlatu ve své soutěži ligy mladších žáků další úspěch. Na březnovém mezinárodním turnaji v Praze získaly kombinované ročníky 2002 a 2003 svěřenců trenérů Jana Býčka a Vojtěcha Černína cenné stříbro.

Pátá a sedmá třída finišují s přípravou. Trenér Jan Býček hodnotí práci svěřenců i svého nového asistenta

Ostrava 25. června - Mladší žáci HC VÍTKOVICE STEEL – tedy týmy páté a sedmé třídy – v minulé sezoně dosáhli na bronzovou, respektive stříbrnou příčku ve svých soutěžích. Nyní samozřejmě vrcholí jejich příprava na nadcházející soutěžní ročník, kterou ozvláštnily pravidelné tréninky na ledě, či soustředění v Chorvatsku.