HC VÍTKOVICE RIDERA

Další zápas 19.1.2018 17:30

HC VÍTKOVICE RIDERA
-
HC Olomouc

 

Vítkovický Fanshop
Vstupenky na utkani Hc Vitkovice Ridera - Kupte ihned
Bonusova Karta HC Vítkovice Ridera

Vítkovice TV

Tabulka

PozTýmZVPB
1Plzeň4122585
2Mountfield4019975
3Brno4019974
4Vítkovice41211273
5Třinec40181170
6Olomouc40131262
7Zlín40131657
HCV Soutěž se Škoda

HC VÍTKOVICE RIDERA na Facebooku